Захисний картонний кутник – вид пакувального матеріалу, який використовується як самостійний пакувальний матеріал і в поєднанні з такими матеріалами, як стрейч-плівка і стреппинг стрічка. Картонні кутники виробляються з використанням спеціалізованого клею шляхом послідовного пресування і формування. До складу захисних кутників входить легкопереробний, екологічно чистий матеріал, що сприяє простій утилізації продукції.

Застосовуються захисні кутники в багатьох галузях промисловості. Найбільш часто вони знаходять застосування в упаковці товару на палетах або піддонах.

Основні функції картонного кутника:

  • додаткова фіксація вантажу на піддоні;
  • забезпечення захисту країв упаковки;
  • створення додаткової жорсткості пакувальних конструкцій.
Уголок защитный картонный

Картонні кутники користуються великою популярністю на пакувальному ринку завдяки багатьом своїм перевагам. Кутникам властива міцність і економічність, вони мають високу стійкість до ударів і стискання. Вага вантажу упакованого за допомогою захисних кутників може досягати близько 2 тонн. Практичність даного пакувального матеріалу полягає в необхідності невеликої кількості кутників для повного захисту товару і можливості повторного їх використання.

Існують різні способи захисту товару за допомогою картонних кутників.

При упаковці на піддонах рулонних матеріалів використовуються картонні кутники, які захищають краї рулонів від пошкодження. Щоб захистити вантаж по всьому периметру достатньо всього кілька куточків, і це виключає необхідність використання стрейч-плівки.

Для упаковки листового матеріалу картонним кутником, листові матеріали укладаються один на одного, на кут кожного листа укладається захисний кутник, це запобігає сколам та зминанню.

При складуванні може виникнути необхідність розмістити навантажені піддони в кілька рядів. Для посилення надійності такої конструкції використовуються картонні кутники, які надають конструкції додаткову жорсткість.

При великому складуванні картонних ящиків на піддоні необхідна їх вертикальна фіксація. Закріплення коробів здійснюється картонними кутниками, які одночасно захищають кути і зберігають форму упаковки, створюючи надійну фіксацію як при зберіганні, так і при транспортуванні.

Також, за допомогою картонного кутника можна підсилити кути гофрокоробів і таким чином створити додатковий захист упакованого товару.

Захисні картонні кутники дозволяють вирішити різні проблеми пов’язані з транспортуванням та зберіганням упакованих матеріалів.

Ми виробляємо картонні кутники стандартних форматів, а також спецформати під замовлення Покупця.

Стандартні формати картонного кутника:

Ширина крила, мм

Товщина, мм

Довжина, м

35 х 35

3, 4, 5

На замовлення Покупця

40 х 40

3, 4, 5

45 х 45

3, 4, 5

50 х 50

3, 4, 5

55 х 55

3, 4, 5

60 х 60

3, 4, 5

Ціна на кутник картонний захисний формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити картонний захисний кутник оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Кутник картонний – купити у виробника

Щоб купити захисний картонний кутник або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!