Кутник захисний пластмасовий є додатковим комплектующим для упаковки вантажів полімерними стрічками. Такі кутники оберігають упаковані товари від різних пошкоджень, як правило, кутники накладаються на вигини вантажів. В куточках знаходяться спеціальні поглиблення – пази, через які протягується пакувальна стрічка.

Завдяки жорсткості матеріалу навантаження від пакувальної стрічки розподіляється рівномірно і кутник не деформується. Застосування захисного кутника при упаковці дозволяє зберігати цілісність товару, запобігає пошкодженню кутів вантажу, а також не допускає появи вм’ятин, які можуть утворитися при сильному натягуванні обмотувальної стрічки.

При транспортуванні вантажу пакувальна стрічка може зісковзнути, перетертися і лопнути, що може призвести до псування товару, кутники допоможуть запобігти цим небажанним процесам. Крім того, рекомендується використання захисного кутника при упаковці вантажів, що мають поверхню з зазубринами, гострими краями і кути, через які стрічка може порізатися. Кутники допоможуть зберегти товарний вигляд транспортуємого вантажу та забезпечити його збереження.

Пластикові кутники випускаються в універсальному розмірі і призначені для упаковки полімерними стрічками шириною до 20мм.

Захисні пластмасові кутники допоможуть зберегти товарний вигляд перевезеного вантажу та забезпечити його збереження, а також додадуть відмінний вид кутам товару навіть після тривалого транспортування у важких умовах.

Ціна на кутник захисний пластиковий формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити захисний пластиковий кутник оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Уголок защитный пластиковый

Кутник пластиковий – купити у виробника

Щоб купити пластиковий кутник або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!