Комбінований пристрій для металевих стрічок – це ручний механічний інструмент, який використовується для скріплення кінців металевих стрічок при упаковці вантажу. Цей пристрій є дуже зручним у використанні, так як поєднує в собі функції двох інструментів: натягача і затискного пристрою для металевих стрічок. Таким чином комбінований пристрій виконує відразу три процеси: натяг стрічки, з’єднання кінців і обрізка стрічки.

Великою перевагою комбінованого пристрою є те, що з’єднання кінців стрічки здійснюється безгільзовим способом самозатягуючим замком з потрійним просіченням типу «ластівчин хвіст». Таким чином, дане обладнання є економічним, так як не вимагає додаткових витрат на витратний матеріал такий, як скоби і скріпи.

Багатофункціональність, зручність і міцність з’єднання комбінованого пристрою роблять його широко поширеним у багатьох сферах промисловості. Цей інструмент ефективно застосовують в таких важких галузях промисловості як: будівельної, деревообробної, меблевої, скляної промисловості, металопрокаті і багатьох інших галузях. Найбільш часте застосування це обладнання знаходить при обв’язці пиломатеріалів, металевої арматури і труб, склопакетів, зміцненні ящикової тари, меблевих заготовок і т.п.

Комбінований пристрій використовується для з’єднання кінців металевої стрічки шириною 13-32 мм і товщиною 0,3-1,0 мм. Особливістю даного комбінованого пристрою є його універсальність по відношенню до форматів стрічки, тобто можливість регулювання ширини і товщини використовуваної стрічки.

Комбінований пристрій має суцільнометалевий легкосплавний корпус. Вага інструменту складає всього 3,5 кг. Зусилля натягу при обв’язці становить – 600 кг.

Комбінований пристрій для металевих стрічок забезпечує міцне, якісне з’єднання. При здійсненні процесу упаковки не потрібно великих зусиль на рукоятки. Крім того, інструмент простий і зручний в експлуатації.

kombinirov