Ручний механічний інструмент для обв’язки сталевою стрічкою – це обладнання призначене для з’єднання кінців металевої стрічки при упаковці різних вантажів. Це просте і зручне у застосуванні механічне обладнання, яке забезпечує міцне і надійне з’єднання кінців металевої стрічки. До достоїнств ручного обв’язувального інструменту можна також віднести компактність, невелику вагу і низьку вартість даного обладнання.

Розрізняють такі види ручного механічного обладнання для металевих стрічок як: натягувач, скріплювальний пристрій (кліщі) і комбінований пристрій. Натягувач і кліщі, як правило, поєднують в процесі пакування, вони є логічним доповненням один одного. Хоча в деяких випадках, можливе використання цих інструментів і окремо. Комбінований пристрій виступає в якості окремого багатофункціонального обладнання.

Натягач – це ручний механічний інструмент, який застосовується для натягу металевої стрічки в процесі обв’язки вантажу і її обрізання. Натягач компактний, не великих розмірів, що робить його зручним у використанні. Вага натягача – 4-4,5 кг. Натягач призначений для обв’язки вантажів металевою стрічкою шириною 20-32мм і товщиною 0,7-1,2. На додаток до натяжного пристрою використовується скріплювальний пристрій.

Скріплювальний пристрій (кліщі) застосовуються для затиску металевої стрічки скобою, після її попереднього натягу. За допомогою скоби, кліщами формується металевий замок. Кліщі використовуються для затиску скоб шириною 20 -32мм. Великою перевагою даного обладнання є можливість вставляти поспіль 2-3 скоби для здійснення надміцного з’єднання і підвищення надійності фіксації.

В цілому процес упаковки здійснюється таким чином: стрічка обертається навколо вантажу і натягується натяжним пристроєм, потім за допомогою кліщів стрічка затискається металевою скобою. Після цього натяжним пристроєм, за допомогою спеціального важеля, проводиться обрізка кінців стрічки.

Ручний інструмент для обв’язування металевими стрічками широко використовується в таких важких галузях промисловості як: деревообробка, металопрокат, будівельна промисловість та інші галузі.

Ручний механічний інструмент забезпечує якісне з’єднання кінців стрічки, при цьому це обладнання просте в експлуатації і не вимагає особливих знань і зусиль від персоналу. Може використовуватися, як на закритих складських приміщеннях, так і на відкритих майданчиках в будь-яких кліматичних умовах.

ruchnoi-mehanicheskii