Холодний стіл (розмотчик-відсікач) – призначений для обмотки харчових продуктів плівкою ПВХ. Стіл обладнаний роликами для розмотування рулонів з плівкою і механічним відрізним ножем. Використання холодного столу при упаковці в ПВХ плівки, дозволяє спростити і прискорити процес упаковування, а також забезпечує економію витратного матеріалу.

Принцип упаковки за допомогою холодного столу полягає у виникненні електростатичного заряду, що виникає в результаті з’єднання шарів стрейч-плівки, що дозволяє шарам плівки прилипати один до одного без термічної обробки. Щільність прилягання шарів плівки досить висока, щоб забезпечити надійний захист упакованої продукції, але все ж трохи поступається адгезії, яка утворюється при використанні гарячого столу, так як при підвищенні температури плівка стає більш еластичною.

Головне призначення холодного столу – полегшити роботу з плівками ПВХ, забезпечити зручність процесу пакування. Роликовий рулонодержатель забезпечує натяг плівки при розмотуванні рулону і дозволяє зручно відмотати і відрізати необхідну кількість матеріалу. Застосування холодного столу – дозволяє якісно і швидко упакувати продукцію і при цьому економити витратний матеріал.

Холодні столи найбільш широко застосовуються в харчовій промисловості і торговій сфері. Однак, столи також застосовують і при упаковці непродовольчих товарів, таких як сувеніри, парфумерія, косметика і т.д.

Товари упаковані в ПВХ плівки, захищені від висихання, попадання на них забруднень і від впливу різних зовнішніх факторів. У цих товарів збільшується термін зберігання і вони довше зберігають товарний вигляд. За допомогою холодних столів можна здійснювати, як одиничну, так і групову упаковку.

Холодний стіл – недороге, практичне обладнання для пакування товарів в ПВХ плівки.

cold-stol