Диспенсер для скотчу – це інструмент, який використовується при упаковці вантажу за допомогою липких стрічок. Цей інструмент простий і зручний у використанні і значно спрощує процес упаковування скотчем.

Розмотувачі для скотчу виготовляються з пластику або металу. Як правило, корпус диспенсера виготовляється з металу, що забезпечує надійність і міцність ручного обладнання. Рукоятку диспенсера роблять пластмасовою, що б полегшити його вагу. У корпус диспенсера вбудована механічна система, яка контролює натяг стрічки. Гумовий ролик контролює щільність приклеювання скотчу до поверхні упаковки. Крім того, в диспенсері міститься пластина для «розгладження» стрічки і спеціальний ніж для обрізання скотчу. Вся ця нескладна конструкція забезпечує зручність пакування товару пакувальним скотчем.

Необхідно підбирати диспенсер під ширину використовуваного скотчу. Стандартні розміри диспенсерів призначені для використання скотчу шириною 50мм або 72мм.

Застосування розмотувальника для скотчу є не лише зручним, але ще і економічним способом пакування товару. Цей нескладний інструмент допомагає підвищити продуктивність праці без значних витрат часу і зусиль, забезпечує якість і простоту процесу пакування.

За допомогою диспенсеру скотч щільно приклеююється до упаковки, легко і швидко обрізається. Крім того, система розмотувальника запобігає потраплянню пилу на скотч до моменту наклеювання, що дозволяє зберігати адгезію скотчу.

Диспенсери для скотчу широко використовуються на промислових складах, на кур’єрських і поштових службах, у торгівлі. Також існують диспенсери для канцелярської липкої стрічки.

dispenser