Заклеювач коробів – це обладнання, призначене для заклеювання коробів і коробок з гофрокартону клейкими стрічками.

Стандартна ширина використовуваної стрічки становить 50мм і 72мм.

Заклеювачі коробів дозволяють підвищити продуктивність пакувального процесу, спростити процес упаковки, збільшивши швидкість упаковування і знизивши витрати на оплату робочої сили.

Крім того, заклеювач коробів дозволяє економити на видатковому матеріалі. Заклеювачі оснащені фіксаторами нахлесту країв скотчу, що істотно зменшує його витрати. Використання заклеювачів покращує товарний вигляд продукції, що відповідно призводить до підвищення попиту на товар.

Заклеювачі гофрокоробів поділяються на два види: автоматичні і напівавтоматичні. Використання напівавтоматичних машин вимагає наявності оператора. При цьому оператор забезпечує закриття стінок коробок перед заклеюванням. Автоматичні заклеювачі працюють без участі людського фактору.

Заклеювачі гофрокоробів підвищують продуктивність, значно знижують витрати на матеріал і робочу силу, що робить придбання даного обладнання економічно вигідним.

Ще однією важливою характеристикою цього обладнання, є можливість інтеграції заклеювачів з укладальниками і формувальниками, завдяки чому заклеювачі перетворюються в високошвидкісні, повністю або частково автоматизовані лінії для пакування гофрокоробів.

Оборудование для упаковки скотчем