Диспенсер (або розмотчик) для пакувальної стрічки – це обладнання, яке використовується при упаковці поліпропіленовими і поліестеровими стрічками.

Диспенсер-размотчик може бути як переносним, так і стаціонарним. Диспенсер для стрічок використовують при транспортуванні і упаковці товару. Використання візка дозволяє із зручністю переміщати стрічку при упаковці, а також сприяє запобіганню довільного розмотування бобіни зі стрічкою. Крім того, диспенсер забезпечує зручність переміщення витратних матеріалів або інструментів необхідних для упаковки.

Диспенсери для стрічок діляться на два види:

Стаціонарний диспенсер – являє собою стаціонарний інструмент, який оснащений посадковим місцем для бухти зі стрічкою. Він дозволяє встановити і зафіксувати стрічку, що робить процес відмотування стрічки простим і зручним. Цей диспенсер, при необхідності, можна з легкістю переносити в потрібне місце.

Візок – розмотчик призначений для регулярного переміщення стрічки по території складу. Візок обладнаний посадочним місцем для бобіни стрічки, а також оснащений додатковим контейнером для аксесуарів необхідних при упаковці, таких як, скоби, куточки, інструмент для обв’язки.

Крім того, диспенсери можна класифікувати за такими параметрами: внутрішній і зовнішній діаметр бухти стрічки, ширина стрічки, вид використовуваної стрічки (поліпропіленова, поліестерова або сталева стрічка).

Використання диспенсера робить процес упаковування простим і зручним. Особливо доцільне використання візка-розмотувальника при необхідності постійної зміни місця упаковування і переміщення стрічки по складу. Більше того, застосування диспенсера дозволяє економити стрічку, так як запобігає довільне розмотування і заплутування стрічки.

dispenser-dlya-lent