Електроінструмент для обв’язки вантажів.

Електроінструмент для обв’язки вантажу – це зручний, високопродуктивний інструмент, який застосовується для упаковки вантажу поліпропіленовими і поліестеровими стрічками. З’єднання кінців стрічки при використанні цього обладнання здійснюється методом зварювання. Це швидкий і якісний спосіб упаковки. Устаткування характеризується компактністю і малою вагою, що робить його максимально зручним в експлуатації. Процес пакування проводиться в автоматичному чи напівавтоматичному режимі, що забезпечує простоту використання і мінімум витрат фізичної праці.

За допомогою електроінструменту кінці стрічки з’єднуються методом термозварювання. Цей метод забезпечує високу міцність, надійність, акуратний вид з’єднання і прискорює продуктивність праці. До того ж, цей метод є економічним, оскільки відпадає необхідність використання додаткових витратних матеріалів, таких як скоби і пряжки. Компактність і незначна вага обладнання дозволяє упаковувати вантаж будь-якої ваги і габаритів на малогабаритних пакувальних майданчиках, коли недостатньо вільного місця і використання механічних засобів або інших пакувальних машин проблематичне. Електроінструмент може працювати як від акумулятора так і від мережі. Електроінструмент використовується для з’єднання поліпропіленових і поліестерових стрічок шириною від 9мм до 19мм. Стрічка підбирається залежно від характеристик вантажу (габарити, вага) і умов транспортування і зберігання. Купуючи електроінструмент необхідно підбирати модель, яка призначена безпосередньо для з’єднання використовуваної Вами стрічки.

Електроінструмент виконує такі функції: натягування стрічки, запаювання кінців стрічки і обрізання. Залежно від моделі розрізняють електроінструменти з ручним і автоматичним натягуванням стрічки. Інструмент з ручним натягом передбачає попереднє натяг стрічки за допомогою рукоятки і подальшого запаювання натисненням кнопки. При використанні автоматичного акумуляторного інструменту натяг проводиться за допомогою електродвигуна.

Електроінструмент для обв’язки вантажів забезпечує надміцне, якісне і надійне з’єднання кінців стрічки. Також, електроінструмент – є незамінним для виробництв з великим потоком товару, де нарівні з міцністю з’єднання, важливою є швидкість процесу пакування. Це обладнання дозволить зробити процес пакування максимально швидко, якісно і не вимагає великих зусиль і знань у процесі використання.

elektro-lenti