Комбінований пристрій для поліпропіленових стрічок – це ручний механічний інструмент, який використовується для скріплення кінців поліпропіленових стрічок при упаковці вантажу. Цей пристрій є дуже зручним у використанні, так як поєднує в собі функції двох інструментів: натягача і затискного пристрою для поліпропіленових стрічок. Таким чином, комбінований пристрій виконує відразу три процеси: натяг стрічки, зажим скоби і обрізка стрічки.

Багатофункціональність і зручність комбінованого пристрою роблять його широко поширеним у багатьох сферах промисловості. Цей інструмент ефективно застосовують у будівельній, деревообробній, меблевій, скляній промисловості, металопрокаті і багатьох інших галузях.

Процес з’єднання кінців стрічки ручним комбінованим пристроєм відбувається наступним чином: ручки комбінованого пристрою натягують стрічку за допомогою храпового механізму, далі спеціальний вбудований механізм затискає металеву скобу, в результаті чого утворюється міцне замкове з’єднання, після цього стрічка обрізається. Використання комбінованого пристрою при пакуванні забезпечує міцне, надійне і якісне з’єднання кінців стрічки.

Комбінований пристрій використовується для з’єднання кінців поліпропіленової стрічки шириною 9, 12, 16 і 19мм. Однак слід зазначити, що комбінований пристрій не є універсальним для всіх ширин, тому необхідно купувати комбінований пристрій безпосередньо під Ваш формат стрічки. Товщина використовуваної скоби варіюється в діапазоні 0,4 – 0,6мм. Комбінований пристрій має суцільнометалевий легкосплавний корпус. Вага інструменту складає всього 3,2 кг. Максимальний натяг при обв’язці становить – 90кг, максимальна сила скріплення – 220кг.

Комбіновані пристрій для поліестерових стрічок – це ручний механічний інструмент, який виконує ті ж функції, що і комбінований пристрій для ПП стрічок: натяг стрічки, зажим скоби і обрізка. Однак, це обладнання є більш потужним і дещо відрізняється за технічними характеристиками. Ширина скріпляється стрічки – 12 і 16мм, товщина – 0,4 – 1,05мм. Потужний лебідочний механізм забезпечує максимальний натяг стрічки при обв’язці – 300кг, максимальна сила скріплення – 440кг. Крім того, механізм даного обладнання дозволяє використовувати зубчасті ORP скоби товщиною – 0,7 – 1,1мм, що забезпечує з’єднання високої міцності і надійності. Вага комбінованого пристрою становить – 4кг.

Комбінований пристрій – це компактний, простий в обслуговуванні і надійний інструмент, який не потребує особливих зусиль і навичок у застосуванні. Ще однією важливою перевагою цього обладнання є невисока ціна і доступність.

ruchnoe-zazimnoe