Затискний пристрій для пакувальних стрічок (кліщі, пломбіратор) – це ручний механічний інструмент, який застосовується спільно з ручним натягувачем для з’єднання кінців поліпропіленових стрічок металевими скобами. Пломбіратор затискає скобу на полімерній стрічці, яка була попередньо натягнута ручним натягувачем.

Кліщі використовуються для затиску металевої скоби на поліпропіленових і поліестерових стрічках шириною від 9 до 19мм. Для забезпечення максимально надійного і якісного з’єднання, затискні зуби кліщів виготовляються під конкретний формат скоби, що робить необхідним підбирати кліщі під ширину використовуваної металевої скоби.

Сфера застосування затискного пристрою досить широка. Їх використовують у харчовій, меблевій, будівельній, деревообробній промисловості. Також кліщі ефективно використовують при обв’язці склопакетів, в металопрокаті та інших галузях промисловості.

Затискний пристрій є дуже простим і зручним в експлуатації інструментом. Його конструкція дозволяє провести зажим скоби практично в будь-якому положенні упаковки. Кліщі потребують простого технічного обслуговування, яке полягає в періодичному змазуванні зажимного вузла кліщів машинним маслом.

ruchnoe-nataznoe