Стіл для обв’язування полімерними стрічками – це обладнання, яке використовується для упаковки вантажів стреппінг-стрічкою. Це обладнання характеризується практичністю, високою швидкістю продуктивності, простотою і зручністю в експлуатації. Такі столи підходять для упаковування, як одиничних товарів, так і групової упаковки декількох товарів. Для роботи на столах використовується поліпропіленова стрічка шириною від 5 до 19мм. Процес з’єднання кінців стрічки здійснюється методом зварювання.

Розрізняють два види обв’язувальних столів – автоматичного і напівавтоматичного типу. Вид столу підбирається виходячи з конкретних вимог пакувального процесу (автоматизація, швидкість упаковки, наявність людського фактору).

Напівавтоматичний стіл для обв’язування полімерною стрічкою є найекономічнішим рішенням для низької і середньої продуктивності обв’язки. Процес пакування проводиться таким чином: після кожної обв’язки машина викидає стрічку на робочий стіл на задану довжину, потім на робочу поверхню встановлюється вантаж, оператор вручну обертає вантаж стрічкою і вставляє кінець стрічки в приймальне вікно столу, після чого спрацьовує механізм автоматичного натягу, зварювання і обрізання стрічки. До переваг напівавтоматичним пакувальним столам можна віднести:

  • Компактність;
  • Простота і зручність експлуатації;
  • Можливість регулювання ступеню натягу стрічки;
  • Скріплення кінців стрічки методом термозварювання;
  • Висока швидкість упаковування;
  • Невисока вартість обладнання;
  • Просте технічне обслуговування.

Невеликі розміри обладнання дозволяють здійснювати процес упаковування в малогабаритних приміщеннях. А простота і зручність в експлуатації не вимагають спеціальної кваліфікації персоналу і мінімум витрат фізичної праці.

Це обладнання активно використовується в картонажній, деревообробній, харчовій, поліграфічній промисловості для здійснення групової упаковки або захисту від несанкціонованого розкриття.

Автоматичний стіл для обв’язування полімерною стрічкою – це найкраще рішення для високої продуктивності обв’язки. Процес пакування відбувається наступним чином: після подачі вантажу на робочий стіл, спрацьовує датчик включення обв’язки і вантаж, проходячи через наявну на столі арку, обв’язується полімерною стрічкою. Кінці стрічки скріплюються методом термозварювання. Таке обладнання використовується на виробництвах великих масштабів, оскільки це обладнання забезпечує високий ступінь продуктивності за рахунок практично повністю автоматизованого процесу пакування. Крім того, великою перевагою автоматичних обв’язувальних столів, є можливість інтеграції столів у виробничі лінії та отримання високошвидкісних, абсолютно автоматизованих виробничих ліній конвеєрного типу.

oborud-dlya-lent