Ми відкрили нову виробничу лінію з виробництва пакетів і мішків. Ми виробляємо широкий сегмент пакувальних пакетів, здатний покрити будь-які потреби пакувального ринку.

Поліетиленові пакети і мішки виробляються з високоякісного ПЕНД і ПЕВТ, а також композицій на їх основі. Ці пакети відрізняються більш високими характеристиками міцності, порівняно з поліпропіленовими. Поліетиленові пакети володіють високим опором проколу і ударній силі, що робить ПЕ пакети надійним пакувальним матеріалом здатним захистити продукцію від механічних пошкоджень. Крім того, ПЕ пакети захищають товар від забруднень і попадання вологи. ПЕ пакети стійкі до впливу лугів і кислот, не розчиняються в органічних розчинниках.

ПЕ пакет володіє хорошими оптичними властивостями, прозорість пакету зумовлюється використовуємою сировиною. ПВД пакети за рахунок низької щільності матеріалу більш прозорі, ніж ПНД пакети. Однак поліетиленові пакети мають менш глянцеву і красиву поверхню ніж поліпропіленові. Поліетилен володіє хорошими зварними властивостями, завдяки чому утворює міцний надійний шов.

Пакети та мішки можуть виготовлятись з первинної гранули поліетилену і поліетилену повторної переробки, що зумовлюється сферою використання пакету.

Завдяки не високій вартості вихідного полімеру, ПЕ пакет недорогий і якісний пакувальний матеріал.

Ми виробляємо великий асортимент пакувальних мішків і пакетів по специфікації замовника.

  •  Низький, високий тиск і композит плівок;
  •  Пакет або мішок будь-яких форматів і товщини – від 10 до 200мкм
  •  Мішки з фальцями;
  •  Мішки з одинарним і подвійним швом;
  •  Вкладиші для мішків і коробок;
  •  Мішки з додавання антистатичних добавок;
  •  Колорування за допомогою додавання пігментів.

Поліетиленові пакети застосовуються в багатьох промислових сферах, як для одиничної, так і для групової упаковки харчової і не харчової продукції. В поліетиленові пакети пакують: харчові концентрати, крупи, цукор, текстиль, меблі та меблеву фурнітуру та багато іншого.

Ціна на пакет поліетиленовий формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити пакет поліетиленовий оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Пакет полиэтиленовый ПЕ

Поліетиленові пакети – купити у виробника

Щоб купити поліетиленові пакети або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!