На нашому виробництві запустилася нова лінія по виготовленню поліпропіленових пакетів з еврослотом або евро-підвісом. Це поліпропіленовий пакет, який використовується для упаковки продовольчих і непродовольчих товарів. Пакети виробляються товщиною 20-40мкм. Розмір пакетів передбачаэться специфікацією замовника. Пакет з евро-підвісом виготовляється двох видів: із звичайним отвором і отвором типу «метелик». Основне призначення евро-підвісу, це вивіска продукції в магазинах і супермаркетах, що робить товар більш помітним і прискорює реалізацію продукції.

Ми виробляємо пакети з евро-підвісом з прозорої, перлинної і металізованої плівки. Пакет виготовляється в чистому вигляді і з нанесенням флексографічного друку до 6 кольорів.

Завдяки якісному матеріалу з високими зварними характеристиками і високотехнологічному устаткуванню наш пакет відрізняється міцним надійним швом.

Продукція упакована в поліпропіленовий пакет з єврослотом має привабливий товарний зовнішній вигляд. Завдяки евро-підвісу пакет можна розміщувати на стендах в видних місцях та поблизу кас, що підвищує продаваємість продукції.

Ціна на пакет з еврослотом формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити пакет з еврослотом оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

paket-evroslot

Пакети з  еврослотом  – купити у виробника

Щоб купити евро підвісом, або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!