Крафт-пакети – це екологічно чиста упаковка, яка виробляється з харчовго вологостійкого і жиростійкого крафт-паперу. Даний папір виробляється з 100% целюлози. Пакет володіє високими бар’єрними властивостями, це дозволяє зберігати смак, і аромат продукту і при цьому запобігти висиханню. Крафт-папір завдяки своїй структурі дозволяє продуктам «дихати». Важливою якісною характеристикою крафт пакету є його вологостійкість. Пакети при намоканні не розчиняються і не деформуються, що дозволяє упаковувати продукцію з підвищеним вмістом вологи.

Паперовий крафт-пакет має високу міцність і стійкий до проколу й розриву навіть при падінні.

Ми виробляємо пакети з відбіленого і бурого крафт-паперу двох видів: з плоским дном і фальцьований з прямокутним дном.

Паперовий пакет використовується в дуже багатьох сферах промисловості. Особливу популярність крафт пакет придбав в місцях швидкого харчування, супермаркетах і при фасуванні сипучих продуктів.

В крафт пакети упаковують такі групи харчових продуктів, як: борошно, цукор, крохмаль, сіль, чай, хлібобулочні вироби, фаст-фуд, ковбаси і т. д. А також, непродовольчі товари, такі як: будівельні суміші, корми для тварин, металовироби та ін.

Ми виробляємо пакети в чистому вигляді і з нанесенням повнокольорового друку. Також, проводимо повний цикл робіт з підготовки до друку.

Враховуючи широту сфер застосування паперових пакетів вони виробляються різної щільності і розмірів. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за консультацією до наших фахівців.

Ціна на паперові пакети формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити паперові пакети оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Бумажные пакеты

Пакети паперові  – купити у виробника

Щоб купити крафт пакети, або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!