Плівка для теплиць

Теплична поліетиленова плівка, за своїми якісними і механічними властивостями абсолютно відповідає первинній ПВД плівці. Вона володіє високими характеристиками міцності, стійка до органічних розчинників, лугів і кислот, не піддається гниттю і корозії. Прекрасно переносить високі (до +60) і низькі (до -50) температурні режими. Однак, звичайна поліетиленова плівка піддається впливу УФ – променів, які порушують молекулярний склад плівки і призводять до крихкості матеріалу. В результаті, при тривалому знаходженні плівки під впливом прямих сонячних променів, ПЕ піддається руйнуванню.

Виробництво

Для протистояння цьому природному явищу, теплична поліетиленова плівка виробляється з додаванням спеціальних компонентів: світлостабілізаторів, світлоперетворювачів і антифлогів. Ці компоненти значною мірою збільшують термін служби ПЕ плівки.

Світлостабілізатори захищають плівку від руйнувань в результаті впливу УФ-променів. Крім того, додавання світлостабілізаторів підвищує еластичність плівки та її термостійкість.

Світлоперетворювачі сприяють зламу сонячних променів в діапазоні, що сприятливо впливає на ріст рослин. Світлопроникність плівки з додаванням концентрату перетворення світла досягає 92% і при цьому відмінно зберігає тепло всередині приміщення.

Додавання антифлогів забезпечує рівномірне стікання вологи і запобігає утворенню конденсатів. Це запобігає скупченню на плівці великих крапель і потрапляння їх на рослини, що може пошкодити або обпекти молоді паростки.

Ми виробляємо парникову плівку з терміном служби від 1 до 3 років. На термін служби впливає концентрація добавок, а також товщина плівки.

За встановленим стандартом теплична плівка залежно від тривалості експлуатації підфарбовується в наступні кольори: терміном служби до 12 місяців – лимонний, до 24 місяців – насичений жовтий, до 36месяцев – червоний. Плівка з антигрибковими добавками підфарбовується в зелений колір.

Парникова плівка виготовлюється у вигляді рукава, напіврукава і полотна, товщиною від 100 до 200мкм. Стандартна ширина матеріалу – 1,5 і 3 м. Можливо, також, виробництво спецформатів на вимогу замовника.

teplichnaya

Парникова плівка – купити у виробника

Щоб купити плівку для теплиць або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!