Попередньо розтягнута стретч плівка (пре-стретч) стане відмінним пакувальним рішенням для Вашого виробництва, якщо Ви використовуєте палетообмотувачі без функції попереднього розтягування, або пакуєте піддони вручну.

Як показує практика, при упаковці на паллетайзері без функції пре-стретч або людськими зусиллями, звичайну стретч плівку вдається витягнути не більше ніж на 50%, при тому що робоче розтягнення даної плівки 100-180%. У разі роботи з попередньо розтягнутої плівкою, немає необхідності докладати великі зусилля для розтягування плівки, так як ця задача вже виконана на спеціальному обладнанні. Молекулярна структура предростягнутої стрейч плівки містить ефект еластичної пам’яті, яка сприяє до подальшого скорочення і стиснення плівки. Досить з мінімальним зусиллям обмотати паллету пре-стретч і завдяки ефекту пам’яті, дуже скоро плівка щільно стисне і зафіксує вантаж на піддоні.

Завдяки максимальному попередньому розтягуванню стретч плівка не піддається додатковому розтягуванню під час транспортування, завдяки цьому при тривалому переміщенні фіксація Вашого вантажу не ослабне.

Попередньо розтягнута плівка зберігає свої характеристики. Володіє високими показниками міцності по відношенню до проколу і роздиру.

Економічність даного виду плівки полягає в тому, що передростягнута плівка володіє товщиною 8мкм. При цьому кількість метрів на 1кг плівки в 2 рази перевищує кількість метрів по відношенню до 1 кг звичайної плівки.

Товщина, мкм

Ширина, мм

Довжина в рулоні, м

Колір

8

430

500

прозорий

Ціна на передростягненну стретч плівку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити передростягненну стретч плівку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

predstan

Купити попередньо розтягнену стретч плівку

Щоб купити передрозтягнену стретч плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!