Вас цікавить для чого використовують картонний захисний кутник? Спробуємо лаконічно викласти навіщо він потрібен і як застосовується.

Основною функцією кутника захисного картонного є захист товару від деформації. Картонний кутник використовується в поєднанні з такими пакувальними матеріалами як стретч-плівка, стреппинг стрічка і т.д.

Захисний картонний кутник виготовляється з використанням спеціального клею, методом послідовного пресування і формування його структури до заданої. Відповідно до того, що у кожного кінцевого споживача свої вимоги до упаковки, картонний кутник може бути від двох до десяти міліметрів товщиною і мати ширину полки від 35 до 100мм. В цілому такий захисний кутник з картону є Г-подібний профіль.

Як було сказано раніше, функція картонного захисного кутника – це захист від деформації, тому можна виділити наступні напрямки в його використанні:

– Захист від розсипання піддонів (виключає можливість розсипання з піддонів і грає важливу роль при правильному складуванні товару);

– Фіксує на піддоні рулонні матеріали (фіксація по периметру на піддоні, захист рулонів від пошкодження);

– Захист листових матеріалів (при груповій упаковці листових матеріалів картонний кутник надійно фіксує їх і запобігає зминанню;)

– Є додатковою жорсткістю (в разі складування вантажу на піддонах в кілька ярусів, захисний картонний кутник укладають по периметру в обох площинах;)

– Захист від стяжок (в залежності від перевезеного або складованого вантажу виникає необхідність не допустити його пошкодження, наприклад при затягуванні стреппинг стрічкою;)

– Захист картонних коробок (в деяких випадках щільність і жорсткість коробки не дозволяє завантажити важкі, але малогабаритні вантажі, тоді захисний картонний кутник укладають всередину коробки по периметру або висоті;)

– Захист профілів (для запобігання їх розсипання і пошкодження).

Поряд зі своєю функціональністю, картонний кутник має велику практичність, тому що порівняно з невеликою кількістю даного пакувального матеріалу, можна упакувати досить велику за обсягом кількість вантажу.

Так само, варто відзначити, що захисний картонний кутник є екологічно чистим видом упаковки, який може бути перероблений вдруге або утилізований без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Your email address will not be published. Required fields are marked *