Новинка на ринку пакувальних плівок – перфорована стретч плівка. Перфорована стретч плівка попередньо розтягнута дихаюча плівка. Випускається у вигляді рулонів для ручного палетування. Головна відмінна характеристика даної стретч плівки – це наявність отворів для циркуляції повітря. Завдяки сітчастій структурі, перфорована стретч плівка дозволяє пакувати гарячу продукцію, а також продукцію, що потребує циркуляції повітря. Завдяки перфорації вдається уникнути утворення конденсату, вогкості і утворення грибків, цвілі та інших мікроорганізмів, що відповідно запобігає псуванню і продовжує термін зберігання продуктів.

Рекомендується для упаковки таких продуктів як: гаряча продукція, овочі, фрукти, рослини, сири і т. д.

Товщина, мкм

Ширина, мм

Довжина в рулоні, м

Гарантований

пре-стетч %

9

440

500

10

Ціна на перфоровану стретч плівку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити перфоровану стретч плівку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

perfo

Купити перфоровану стретч плівку

Щоб купити стретч плівку перфоровану або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!