Підпергамент – замінник пергаменту, який виготовляється з целюлози більш низької якості. Підпергамент має досить високу жиронепроникність і високу механічну міцність. Водо- і жиронепроникність підпергаменту нижче ніж у пергаменту, проте часто буває достатньою для застосування в більшості сфер.

Підпергамент використовується як для індивідуальної упаковки харчових продуктів, так і в якості прокладки при груповій упаковці.

Підпергамент застосовується для випічки хлібобулочних і кондитерських вироби, з метою уникнення підгоряння і прилипання продукції. А також, для упаковки гарячих, жирних і вологих харчових продуктів, таких як: м’ясні напівфабрикати, сирна продукція, масло, маргарин, кондитерські та випечені вироби та ін.

Розрізняють такі марки підпергаменту:

«П» – для упаковки харчових продуктів з невисоким вмістом жиру. Застосовується для випічки, індивідуальної упаковки і в якості прокладки при груповій упаковці.

Подпергамент

«ПЖ» – для упаковки харчових продуктів середньої жирності. Володіє високими характеристиками міцності. Застосовується для випічки, індивідуальної і групової упаковки, в якості основи для кешування алюмінієвою фольгою. Для ручної упаковки та упаковки на автоматичних лініях.

«ЖВ» – для ручної і автоматичної упаковки харчових продуктів з високим вмістом жиру: масла, маргарину, жиру та ін., А також в якості основи для кешування алюмінієвою фольгою.

Плотність, г/м2

Ширина, мм

Колір

40, 45, 50, 52

580, 840

Білий, коричневий

Пергамент випускається у вигляді джамбо-ролів вагою 400-500кг. За бажанням замовника проводимо порізку рулонів на спецформати і листи.

Ціна на підпергамент формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити підпергамент оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Купити підпергамент

Щоб купити підпергамент, або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна