Поліетиленова термозбіжна плівка виготовляється з високоякісного поліетилену високого тиску або композитів на їх основі, що містять пігменти і ковзаючі добавки, шляхом екструзії з наступним видувом рукава відповідно до вимог ГОСТ 25951-83. ЇЇ особливість полягає в здатності розм’якшуватися під впливом високих температур і усадки в результаті якої вона набуває форму пакуємої продукції.

Термозбіжна поліетиленова плівка усаджується за допомогою обладнання камерного або тунельного типу, або за допомогою ручного електричного фена.

Головною характеристикою термозбіжної плівки є ступінь її усадки. Середній ступінь усадки ПЕ в поздовжньому напрямку – 50% і 35% в поперечному. Ці показники можуть мати відхилення при конкретної партії ПЕ виходячи з товщини, ширини, марки плівки, сировини і т. д. Термоусаджування поліетилену проводиться при температурі – 120 -200 С.

Поліетиленова термозбіжна плівка відрізняється міцністю, практичністю і невисокою вартістю. Продукція упакована в ПЕ ТУ надійно захищена від попадання вологи, пилу та інших зовнішніх впливів і механічних пошкоджень. Плівка виготовляється у вигляді рукава, напіврукава і полотна, товщиною від 30 до 200мкм.

Поліетиленова плівка є універсальним пакувальним матеріалом і підходить для індивідуальної і групової упаковки продукції забезпечуючи прозорість, міцність упаковки і надійну фіксацію продукту.

Плівка має односторонню коронацію і придатна для нанесення на неї друку в рекламних та інформаційних цілях.

Для складської і транспортної упаковки виробляємо ПЕ ТУ з вторинної сировини. Вторинну плівку, як правило, використовують при упаковці продукції у випадках коли не має значення прозорість і презентабельність зовнішнього вигляду.

Форма

Рукав, піврукав, полотно

Товщина, мкм

30 – 200мкм

Ширина, мм

Стандартна — 1500 и 3000

Під замовлення— от 10 до 3000

Усадка в поздовжньому напрямку, %

30-50

Усадка в поперечному напрямку, %

20-35

Колір

Прозорий, кольоровий

termousadochnaya-pe

Термозбіжна плівка – купити у виробника

Щоб купити термозбіжну плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14