Плівка поліетиленова первинна – її головна перевага це високий рівень прозорості та світлопропускання. Прозора поліетиленова плівка володіє відмінними оптичними властивостями.

Розрізняють такі види поліетилену, як плвка поліетиленова високого тиску (ПВТ) і плівка поліетиленова низького тиску (ПНТ).

Поліетиленова плівка високого тиску (ПВТ) – плівка з низькою щільністю, проводиться за ГОСТом 10354-82. Виробляється як у чистому вигляді так і у вигляді різних композитів з додаванням сополімерів, стабілізаторів, пігментів та інших добавок. Плівка ПЕВТ володіє м’якою, воскоподібною, еластичною структурою. Характеризується такими властивостями, як міцність при розтягуванні і стисненні, стійкість до ударів, які не втрачаються навіть при низьких температурах до – 60С. Плівки ПЕВТ водо- і паронепроникні, мають високу стійкість до лугів і кислот, проте уразливі для газів, чутливі до жирів, масел і вуглеводороду, тому не рекомендуються для прямих контактів з харчовими продуктами. Полієтиленова плівка ВТ має гарну термозварюваємість, і утворюює міцний, надійний шов.

Полієтиленова плівка не характеризується високими оптичними властивостями. Плівка має матову поверхню, не відрізняється високим блиском, проте, володіє високою прозорістю. Чим вище товщина плівка, тим вище відсоток матовості. В результаті обробки поверхні коронним розрядом електричного струму, плівка пристосована для нанесення флексографічного друку.

Поліетиленова плівка ВТ незамінний матеріал в багатьох сферах промисловості завдяки своїй міцності, широти застосування і дешевизни.

Основні марки Поліетиленової плівки високого тиску:

М – для виготовлення транспортних мішків та інших виробів, що вимагають застосування плівок з найбільшою міцністю; забарвленої і не фарбованої, стабілізованої і нестабілізованої;

Т – для виготовлення виробів технічного призначення, будівництва тимчасових споруд, захисних укриттів, упаковки і комбінованих плівок;забарвленої і не фарбованої, стабілізованої і нестабілізованої;

СТ – для використання в сільському господарстві в якості світлопрозорого атмосферостійкого покриття культиваційних споруд (теплиць, парників і т. д.), та інших цілей; забарвленої і незабарвленої, стабілізованої;

СІК – для використання в сільському господарстві в якості світлопрозорого атмосферостійкого покриття теплиць та інших типів культиваційних споруд, що забезпечує підвищений тепличний ефект, нефарбованої, стабілізованої з адсорбентом ІЧ-випромінювання.

Середньостатистичні показники

Товщина, мкм

20 – 200

Форма виробництва

Рукав, піврукав, полотно

Ширина, мм

100 – 6000

Прочність при ростягненні в поздовж. напрямку, МПа (кгс/см2)

15,4

Прочність при ростягненні в поперечн.напрямку, МПа (кгс/см2)

13,7

Поліетиленова плівка низького тиску (ПНТ) – відрізняється великою щільністю і жорсткістю, міцністю при розтягуванні і стисненні і невеликим подовженням при розриві. Поліетилен низького тиску стійкий до високих температур, різним маслам і хімікатам. Проникність цього поліетилену в 5-6 разів нижче, ніж у ПВТ. Плівки ПНТ жорсткіше і простіше, плівок ПВТ, проте мають більш низький опір удару і роздиру в поздовжньому напрямку і менш прозорі.

 Плівка поліетиленова низького тиску, як і ПВТ мають високу морозо- і вологостійкість. Однак, за стійкістю до жирів і масел вона перевершує ПВТ. Завдяки підвищеній щільності знижується розчинність і проникність по відношенню до розчинників.

Поліетиленова прозора плівка виробляється в таких формах: полотно, рукав, напіврукав. Вона може містити різні добавки й сополімери, що змінюють призначення плівки.

Ціна поліетиленовою первинної плівки формується виходячи з складових компонентів. Підібравши необхідний склад можна підвищити якість плівки або здешевити її собівартість.

pe-pervichnaya

Поліетиленова плівка первинна – купити у виробника

Щоб купити первинну поліетиленову плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14