Повітряно-бульбашкова плівка – це сучасний пакувальний матеріал, що володіє високим рівнем механічної міцності і амортизуючими властивостями, надійно забезпечує збереження вантажу при транспортуванні і зберіганні. Виробляється повітряно-бульбашкова плівка з поліетилену високого тиску (ПЕВТ) методом плоскощілевої екструзії.

Головними якісними характеристиками повітряно-бульбашкової плівки є висока міцність, невелика вага, широкий діапазон температури використання (від – 60 С до +80 С), висока теплоізоляція, пило- і водонепроникність, а також низька вартість.

Сфера застосування.

Повітряно-бульбашкова плівка чудово підходить для упаковки меблів, оргтехніки і різного устаткування, виробів зі скла (дзеркал, посуду та ін.), освітлювальних приладів, цінних речей, антикваріату і багатьох інших груп товарів. Також ВПП плівка використовується для укриття парників.

Плівка ВПП виробляється різної товщини від 45мкм до 200мкм, що зумовлює ступінь захисту продукції.

Розрізняють двошарову і тришарову повітряно-бульбашкову плівку.

Двошарова ВПП складається з двох шарів: шару пухирців і шару гладкого поліетилену. Використовується як матеріал для прокладки і як пакувальний матеріал.

Тришарова ВПП складається з трьох шарів: шару пухирців покритих з двох сторін шарами гладкого поліетилену. Є найбільш міцним і щільним матеріалом. Добре зшивається і використовується у виробництві чохлів.

Ціна на повітряно-бульбашкову плівку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити повітряно-бульбашкову плівку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Воздушно-пузырчатая пленка ВПП

Повітряно-бульбашкова плівка – купити у виробника

Щоб купити повітряно-бульбашкову плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14