Теплична або парникова світлостабілізована повітряно-бульбашкова плівка.

Теплична повітряно-бульбашкова плівка – це матеріал з унікальними теплоізоляційними характеристиками. Теплична ВПП виступає аналогом ПЕ плівок і скла, проте в рази перевищує їх якісні характеристики і значно дешевше скла.

При виробництві парникової плівки в неї включають спеціалізовані добавки поліпшуючі її властивості, а саме: антифлог, світлостабілізатори і світлоперетворювачі.

Теплична ВПП володіє високою міцністю, не піддається корозії і гниття, стійка до високих і низьких температур, стійка до УФ променів. Всі ці якості дозволяють використовувати тепличну ВПП у тепличному господарстві в будь-яку пору року і забезпечують довгий термін експлуатації.

Застосування світлостабілізаторів уповільнює руйнування полімерів під дією ультрафіолетових променів, і продовжує термін використання плівки під сонячними променями в 2-3 рази.

Додавання світлоперетворювачів сприяє перетворенню сонячного світла, в діапазоні корисному для рослин, що сприяє врожайності культур. Плівка з додавання світлостабілізаторів пропускає короткі хвилі ультрафіолету необхідні для росту рослин і затримує вихід довгих інфрачервоних променів, що відбиваються від грунту.

Додавання антифлогу запобігає утворенню крапель на поверхні плівки сприяючи рівномірному розподілу вологи і поступовому стіканню в грунт, що зменшує кількість опіків рослин.

Парникова ВПП – прекрасна альтернатива склу та поліетилену, так як вона має малу вагу, охороняє від заморозків в 80 разів краще ніж скло й в 120 разів краще ніж звичайний поліетилен.

 Теплична ВПП виробляється двох видів: двошарова і тришарова. Вибір кількості шарів зумовлюється специфікою використання плівки. Крім того, теплична повітряно-бульбашкова плівка може бути з діаметром бульбашки 10 або 25мм.

Товщина, мкм

Ширина, мм

Довжина, м

Д-р бульбашки, мм

Висота бульбашки,мм

150, 200

1500

50

10/25

4/8

 

 

Ціна на парникову повітряно-бульбашкову плівку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити парникову ВПП плівку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Парникова повітряно-бульбашкова плівка – купити у виробника

Щоб купити парникову повітряно-бульбашкову плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

plenka-teplica