Ми пропонуємо Вам плівку ПВХ ТУ, як власного виробництва, так і імпортовану плівку відомої торгової марки «Decoterm” (Румунія).

Оскільки обладнання для пакування в термоусадочну плівку досить примхливе, ми співпрацюємо з нашими зарубіжними партнерами, щоб задовольнити потреби кожного Покупця.

Плівка DEKOTERM має високу міцність, пластичність і відмінні оптичні властивості. Важливою перевагою плівки Декотерм, по відношенню до інших імпортних плівок, є низька температура усадки – від 80С. Ця характеристика дуже важлива для термочутливих або швидкопсувних продуктів. Крім того, це підвищує продуктивність і знижує знос обладнання, дає економію електроенергії.

Термозбіжна плівка ПВХ використовується, як для групової так, і для індивідуальної упаковки харчової і не харчової продукції.

Товар упакований в ПВХ плівку має прекрасний естетичний вигляд, а також надійно захищений від будь-яких зовнішніх впливів.

Плівка ПВХ ТУ має стійкість до високих і низьких температур при транспортуванні і зберіганні.

Матеріал

Полівінілхлорид

Товщина, мкм

15, 18, 20, 25, 30, 35, 40

Ширина полурукава, мм

150 – 800

Довжина, м

300-750

Колір

Прозорий, жовтий, синій

Усадка, %

10 – 35

Температура усадки, С

80 – 120

Плотність, г/см3

1,295 – 1,350

Прочність при розтягненні, МПа2

60

Відносне розтягнення при разриві,%

117

Ціна на термозбіжну ПВХ плівку Decoterm формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити термозбіжну ПВХ плівку Decoterm оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

decoderm

Купити плівку термозбіжну ПВХ Декотерм

Щоб купити плівку ПВХ ТУ Декотерм або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14