На відміну від скотчу з логотипом пломбувальний скотч не виконує рекламну функцію. Призначення пломбувальної стрічки більш цілеспрямовано і полягає в захисті товару від несанкціонованого відкриття.

Скотч пломбувальний призначений для заклеювання картонних коробів, опломбування автотранспорту, дверей, шлагбаумів, аптечок, вогнегасників і засобів пожежогасіння, ящиків столів, тари різних типів та ін. Скотч виготовляється у формі рулонних наклейок.

Технічні характеристики

Матеріал

Поліестер

Ширина, мм

50

Довжина, м

76

Формат, мм

27 х 76

45 х 150

50 х 200

Колір

Червоний

Температурний режим, С

– 20 + 50

Індитикативний напис

ВІДКРИТО / OPENED СИЛтэк / SILtech

Здійснювати наклеювання слід при температурі не нижче + 5 С, на суху і чисту поверхню. Для контролю відкриття після нанесення скотчу, занесіть номер відрізка в журнал реєстрації. При відклеюванні пломбувального скотчу, відбувається необоротне руйнування його матеріалу і прояв захисних написів «Відкрито! OPENED! »І товарного знаку« СІЛтек SILtech », незникаючих при повторному наклеюванні. При проведенні контролю переконайтеся у відсутності слідів відкриття, звірте номер і дані маркування з журналом реєстрації.

Ціна на скотч пломбувальний формується залежно від технічних характеристик, кількості кольрів нанесення, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити пломбувальний скотч оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

plombirovochnii-skotch

Замовити пломбуючий скотч

Щоб купити пломбувальний скотч або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14