Поліетиленове виробництво

Плівка поліетиленова виготовляється методом екструзії гранули поліетилену високого чи низького тиску з подальшим видувом рукава. Поліетилен є пластичний матеріал, що володіє непоганими діелектричними показниками.

До достоїнств поліетиленової плівки можна віднести високу міцність, морозостійкість, вологонепроникність, стійкість до ударних впливів, низьку паро- і газопроникність. Також, поліетилен не вступає в реакцію з лугами в будь-якій їх концентрації, з сольовими розчинами, а також з такими концентрованими кислотами, як плавикова і соляна. Важливою якісною характеристикою поліетилену є те, що він абсолютно не розчиняється у органічних розчинниках, стійкий до води, мастил, бензину та алкоголю. Поліетилен володіє відмінною стійкістю до низьких і високих температур (від – 50 С до + 60 С).

Сфера застосування.

Різноманіття властивостей поліетилену роблять його затребуваним в різних областях промисловості і народного господарства. Завдяки тому, що поліетилен не пропускає пари і вологу, він є хорошим гідропароізоляціонним матеріалом. Великим попитом поліетиленова плівка користується в сільському господарстві при укритті теплиць, парників, силосних ям та ін. Не менш популярне застосування поліетиленової плівки в будівництві при покрівельних, бетонних, ремонтних та інших роботах. Крім того, поліетиленову плівку, також, активно використовують в якості пакувального матеріалу в різних галузях промисловості. Поліетиленова плівка є просто незамінною там, де потрібне транспортування, збереження товарного вигляду, захист від пилу і т. д.

Поліетиленова плівка виготовляється у вигляді рукава, напіврукава і полотна. Технологія виробництва дозволяє виробляти поліетиленову плівку різної товщини і ширини.

Ціна плівки поліетиленової формується в залежності від призначення, технічної характеристики та наявності різноманітних добавок.

При виробництві поліетилену можливе додавання компонентів, що змінюють фізичні властивості плівки, такі як пігменти фарб, ультрафіолетові стабілізатори, антистатичні і модифіковані добавки.

Полиэтиленовая пленка ПЕ

Поліетиленова плівка – купити у виробника

Щоб купити плівку поліетиленову або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!