Стрейч плівка для ручної упаковки. Для виробництва стрейч плівки для ручної намотки використовується ЛПЕНЩ з бутеновим сомономером.

Ручна стрейч плівка використовується, як для індивідуальної упаковки продукції, так і для групової упаковки вантажів на палетах.

Ручна упаковка проводиться безпосередньо складським працівником, що обумовлює виробництво невеликих роликів, для зручності упаковки. Вага рулонів для ручного пакування коливається від 1,5 до 3кг, відповідно до специфікації замовника. Замовник вибирає вагу ролика на свій розсуд, враховуючи сферу використання і зручність застосування.

Гарантована здатність до попереднього розтягування у стрейч плівки для ручного палетування, як правило, не перевищує 150%.

Плівка виробляється товщиною 12,15,17,20 і 23 мкм. Вибір товщини споживачем здійснюється шляхом визначення достатньої товщини для упаковки конкретної продукції. Перевищувати необхідну товщину економічно не доцільно, оскільки товщина плівки впливає на кількість метрів в рулоні. Тобто, в 1 кг плівки товщиною 12мкм практично в 2 рази більше метрів ніж в 1кг плівки товщиною 23мкм, і відповідно майже в 2 рази більше упакованої продукції. Але й занижувати товщину так само не слід, оскільки більш тонка плівка менш міцна. Важливо визначити яка товщина плівки підійде саме для упаковки Вашого товару, виходячи з специфікації пакуємої продукції, умов зберігання і транспортування.

Спочатку стрейч плівка виробляється шириною – 500мм, однак можлива порізка рулонів на більш вузькі формати.

Стрейч-плівка може бути як прозорою, так і з додаванням пігментів чорного, синього, жовтого кольорів.

Плівка стрейч не вимагає великих зусиль при упаковці, що робить процес упаковки швидким і легким. Для зручності, при здійсненні ручного пакування, можуть використовуватися спеціальні розмотувачі стрейч-плівки (диспенсери).

Товщина, мкм

Ширина,мм

Довжина,м

Колір

12, 15, 17, 20, 23

100, 250, 500

У відповідності зі специфікацією замовника

Прозорий, чорний, синій, жетий

pervichnaya-streich