Прайс лист

Скотч двосторонній – це різновид клейкої стрічки, основа якої покрита з двох сторін клейовим складом, одна зі сторін покрита папером з силіконовою пропиткою.

Основними якісними характеристиками двосторонньої клейкої стрічки, є підвищена стійкість до вологи, широкий діапазон термостійкості, стійкість до хімічного впливу, здатність витримувати великі навантаження і найвища якість клейкості.

Цей скотч застосовують для склеювання будь-яких матеріалів: скла, паперу, гуми, пластику. Двосторонні стрічки використовують у виробництвах, які вимагають склеювання двох поверхонь – рекламна промисловість, меблеві виробництва, монтажні та будівельні виробництва.

Скотчі двосторонні діляться на види залежно від їх основи. Скотч двосторонній може бути на паперовій основі, на поліпропіленовій основі, на спіненій поліетиленовій основі, на тканинній основі. Щоб підібрати двосторонній скотч і не помилитися, Вам необхідно правильно визначити, яка основа двостороннього скотча підійде для виконання робіт на Вашому виробництві. Пропонуємо Вам ознайомитися з нашими рекомендаціями.

Ціна на скотч двосторонній формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити двосторонній скотч оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Двухсторонний скотч

Купити скотч двосторонній

Щоб купити двосторонній скотч або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14