Кольоровий скотч – це клейка стрічка, яка має ті ж характеристики, що й скотч пакувальний. Структура кольорового скотчу складається з поліпропіленової плівки (БОПП) різних кольорів і нанесеного на неї клейового слою. Основа скотчу може бути жовтого, зеленого, червоного, синього і чорного кольору, що дозволяє споживачу підібрати відповідний для його потреб колір.

До складу кольорового скотчу може входити клейовий склад на основі акрилу, або на основі синтетичного каучуку, що зумовлює сферу використання скотча.

Як правило, кольоровий скотч, використовують для маркування різних видів продукції, для контролю розтину упаковки, для формування певної партії товару на складі або при транспортуванні. На виробництвах з великим асортиментом продукції, Ви легко зможете впорядкувати різні групи товарів, упакувавши їх стрічками різних кольорів.

Ширина, мм

24, 48,72

Довжина,м

20 – 990

Товщина,мкм

40-45

Колір основи

білий, синій, червоний, жовтий, зелений, коричневий

Ціна на скотч кольоровий формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити кольоровий скотч оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

skotch-color

Купити скотч кольоровий

Щоб купити кольоровий скотч або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14