Металізований скотч – це клейка стрічка на поліпропіленовій основі з алюмінієвим напиленням. Важливими якісними характеристиками металізованого скотча, є: висока міцність на розрив, вологостійкість, зносостійкість.

Завдяки алюмінієвому напиленню, металізований скотч має високий ступінь теплового випромінювання та відображення ультрафіолетових променів. Також, цей скотч володіє характеристиками теплопровідності, що робить цей скотч просто незамінним в будівельних, монтажних і ремонтних роботах. Металізований скотч використовують для теплоізоляції поверхонь, герметизації швів повітроводів, з’єднання стиків в панелях, трубах і корпусах.

У місцях склеювання, металізований скотч забезпечить якісне з’єднання, захист від проникнення вологи і пилу. Характеристики даного виду скотчу дозволяють застосовувати його при температурі до 80 С.

Ціна на скотч металізований формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити металізований скотч оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

metall-skotchh

Купити скотч металізований

Щоб купити металізований скотч або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14