Скотч з логотипом  – це клейка стрічка, яка виконуючи основну задачу пакування, також виконує інформаційну і захисну функцію. Флексографія на липкій стрічці – це найбільш не дорогий вид реклами, який зробить Вашу упаковку більш впізнаваною та брендовою. Крім того, цей вид упаковки захистить Вашу продукцію від підробок і допоможе запобігти можливого відкриття коробок з метою підміни, або розкрадання товару.

Скотч з нанесенням логотипу, так само як і пакувальний, виготовляється на основі поліпропіленової плівки і клейового шару. Для нанесення флексографічного друку використовуються фарби і лаки від кращих європейських виробників.

Вибираючи цей вид упаковки, Ви можете розмістити на ньому будь-яку бажану інформацію: логотип підприємства, контакти, характеристики упакованого товару і т. д. Наші фахівці, допоможуть Вам підібрати дизайн та розроблять макет Вашого майбутнього скотчу.

Відповідно до затвердженого Вами макету буде виготовлено кліше для нанесення друку на скотч, яке виготовляється один раз і призначене для багаторазового використання. За допомогою кліше, на поліпропіленову стрічку наноситься малюнок, який повторюється з певною періодичністю.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що при замовленні скотчу з малюнком у нас, послуги дизайнера і розробника кліше ми надаємо абсолютно безкоштовно.

Ціна на скотч з логотипом формується залежно від технічних характеристик, кількості кольрів нанесення, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити скотч з логотипом оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Скотч с логотипом

Замовити скотч з логотипом

Щоб купити скотч з нанесенням логотипу або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14