Скоба дротяна (пряжка) – кріпильний елемент виготовлений зі сталевого дроту діаметром 3,0 – 4,0 мм. Пряжка використовується для з’єднання кінців поліпропіленових і поліестерових стрічок. Пряжки випускаються різних розмірів, розмір пряжки повинен відповідати розміру полімерної стрічки.
Пряжка виготовляється в певній формі, яка забезпечує самофіксацію стрічки. З’єднання кінців стрічки з використанням пряжки являє собою самозатягуюче замкове з’єднання. Для закріплення стрічки її кінці заправляються в пряжку таким чином, що при натягуванні стрічки, вона сама себе затискає в пряжці. Натяг може здійснюватися як вручну, так і за допомогою спеціального обладнання – натяжителя.
Для виключення ковзання поверхня пряжки покривається спеціальним покриттям. Поверхня може мати додаткові просічки для підвищення коефіцієнту тертя і надійності фіксації.
З’єднання стрічки за допомогою пряжки має високу міцністнь і дозволяє підтягувати стрічку в процесі зберігання і транспортування вантажу.
Застосування дротяних скоб для з’єднання кінців полімерної стрічки, це простий технологічний процес, який не вимагає спеціальних навичок і дорогого устаткування. Пакування дротяною пряжкою можна проводити при будь-яких температурних режимах.
Все це, у багатьох випадках, робить скріплення кінців стрічки дротяної скобою оптимальним пакувальним рішенням.

Ціна на дротяну пряжку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити скобу дротяну оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Скоба проволочная (Пряжка)

Пряжка дротяна – купити у виробника

Щоб купити дротяну скобу або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!