Скоба металева – металевий затиск, який використовується для фіксації кінців пакувальної стрічки за допомогою використання спеціального механічного обладнання (комбінованого пристрою або кліщів).

Металева скоба виготовляється з високоякісної сталі і забезпечує надійну фіксацію кінців стрічки при обв’язці як одиничних товарів, так і при груповій упаковці на піддонах.

Розрізняють три види металевих скоб:

  • скоба для поліпропіленових стрічок;
  • скоба для поліестерових стрічок;
  • скоба для металевих стрічок.

Скоба металева для поліпропіленової стрічки виготовляється розміром від 9 до 19мм. Внутрішня поверхня скоби має насічку у вигляді горбків. При затисканні пакувальним інструментом, горбки притискаються до стрічки тим самим збільшуючи коефіцієнт тертя в місці скріплення, що дозволяє витримувати великі навантаження при натягуванні стрічки.

Скоба металлическая

Скоба металева для поліестерової стрічки, ORP скоба – виготовляється з високоякісної сталі, має товщину від 0,8 до 1мм. ORP скоба відрізняється своїми характеристиками міцності, має високу зносостійкість і високу стійкість до вислизанню стрічки. Внутрішня сторона скоби має зубчасту поверхню, що гарантує надійну фіксацію стрічки.

Для упаковки стрічки металевої використовується понад міцна скоба, виготовлена з щільного і важкого листового металу, який здатний витримати підвищені навантаження передбачені для металевих стрічок.

Ціна на скобу металеву формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити металеву скріпу оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Купити скобу металеву

Щоб купити металеву скобу або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!