Скотч пакувальний з клейовим шаром на водній основі «Акрил» – найбільш поширений вид скотча, який широко застосовується в більшості сфер виробництва. Температурний режим використання даного виду скотча від -5 С до +40 С. Важливим чинником, що впливає на адгезію липкої стрічки є товщина скотчу. Товщина скотчу вимірюється в мікронах (мкм). Ми виробляємо скотч різної товщини, для того, щоб кожен споживач міг підібрати необхідний і достатній для його потреби варіант.

Характеристики скотчу

Загальна товщина, мкм

40мкм

45мкм

50мкм

63мкм

основа

Поліпропіленова плівка, БОПП

Поліпропіленова плівка, БОПП

Поліпропіленова плівка, БОПП

Поліпропіленова плівка, БОПП

Колір основи

Прозорий, білий, коричневий, кольоровий

Прозорий, білий, коричневий, кольоровий

Прозорий, білий, коричневий, кольоровий

Прозорий, білий, коричневий, кольоровий

Товщина основи, мкм

25

25

28

30

Товщина клейового

слою, мкм

15

20

22

33

Температурный режим, С

0 – +25

0 – + 30

0 – +40

-5 – + 40

Відносне відхилення по товщині (загальне), мкм

+_1

+_1

+_1

+_1

Відносне подовження при разриві

Не менше 110 %

Не менше 110 %

Не менше 110 %

Не менше 110 %

Ширина, мм

24, 45, 48, 72

24, 45, 48, 72

24, 45, 48, 72

24, 45, 48, 72

Довжина, м

20-990

20-990

20-990

20-990

Зовнішній вигляд

Стрічка не повинна мати тріщин, складок, розривів, отворів, пропусків клейового шару і сторонніх включень в клейовому шарі.

 •  40 мкм – найбільш широко застосовуваний скотч в побуті та промисловості, за рахунок раціонального поєднання ціни та якості. Оптимальний варіант для упаковки гофрокоробок невеликої та середнього ваги. Відмінно підходить для упаковки продуктів харчування, фурнітури, тютюнових виробів і багатьох інших продуктів.
 • 45 мкм – володіє вищими властивостями адгезії, що дозволяє використовувати даний вид скотча для упаковки важких вантажів. Добре склеює тару з гофрокартону невисокої якості. Також, цей скотч відмінне рішення для виробництв з підвищеною кількістю пилу. Гарний вибір для пакування меблів, металевих виробів, інструментів, запчастин і т. д.

 • 50 мкм – володіє як підвищеної липкостью, так і значною міцністю, оскільки виготовлений з більш товстої поліпропіленової плівки. Застосовується для упаковки особливо важких вантажів

 • 63мкм – даний вид скотча, виготовляється за спец замовленням. Володіє високим ступенем адгезії і по адгезивним характеристикам може виступати аналогом скотча на каучуковій основі, хоча має больш низьку собівартість. Однак, при температурі нижче – 5 С, структура акрилового клею порушується, тому для заморозки рекомендується використовувати каучукові скотчі.

  Акриловий скотч відрізняється відносно низькою ціною по відношенню до інших видів і є найбільш бюджетним. Тому, якщо Ваше виробництво працює в допустимих для цього скотча температурних параметрах – цей скотч стане оптимальним рішенням для Вашої складської логістики.

  Ціна на скотч акриловий формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

  У нас Ви можете купити скотч акриловий оптом і в роздріб.

  Виконуємо доставку в усі регіони України.

  Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

  Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

  Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Купити скотч акриловий пакувальний

Щоб купити акриловий скотч або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

upakovochnii-akril