Ширина, мм

19, 25, 30, 38, 50, 75

Довжина, м

20 – 400

Колір

жовтий, білий

Температурний режим, С

60, 80, 120

Скотч малярний – це липка стрічка, яка виготовляється на паперовій основі і обробляється спеціальним клейовим складом на основі синтетичного каучуку. Основою для цього скотчу є спеціальний крепований папір. Цей скотч, також добре відомий під такими назвами, як креп або маскувальний скотч. Завдяки спеціальному складу клейового шару, малярний скотч має високу термостійкість і не залишає ніяких слідів після видалення з поверхні. Застосовується для захисту різних поверхонь: скло, дерево, метал, пластик, легко закріплюється на цих поверхнях, навіть при значній нерівності.

Завдяки своїм технічним характеристикам, малярний скотч широко використовують у різних сферах.

Крепп активно використовується для визначення меж фарбування, також для захисту поверхні від забруднень, попадання пилу або фарби на поверхню, при проведенні штукатурних, малярних робіт та оздоблювальних робіт. При необхідності захисту поверхні невеликої площі, поверхню безпосередньо заклеюють стрічкою. Якщо потрібно захистити поверхню великої площі, креп приклеює папір або плівку.

Широко поширене використання малярної стрічки в рекламній промисловості при створенні зовнішньої реклами, для нанесення написів і шаблонів.

Завдяки високій термостійкості, малярна стрічка є незамінним атрибутом при фарбуванні і сушці автомобілів в термокамерах. При цьому використовують термостійкий креп, який при знятті не залишає слідів на поверхні автомобіля після нагрівання. Залежно від робочого температурного режиму креп ділиться на 3 види: з термостійкістю до 60 С, до 80 С і до 120 С.

Малярна стрічка широко використовується в меблевому виробництві, в будівництві, а також для захисту скла, пластику та інших матеріалів з гладкою поверхнею, для виключення подряпин і пошкоджень при транспортуванні. Крім того, креп використовують для маркування товарів.

У побуті малярний скотч використовують для проведення ремонтних робіт, при фарбуванні вікон. Малярську стрічку можна застосовувати для ремонту пошкоджених книг, брошур.

Малярна стрічка має високий ступінь вологостійкості, морозостійкості і термостійкості в результаті чого користується великим попитом.

Правила нанесення малярного скотчу

Малярний скотч наноситься тільки на чисту, суху поверхню з достатнім притиском. Рекомендована температура при проведенні робіт – не нижче + 10 ° С. Виконавши ці вимоги, маскувальна стрічка прослужить Вам довго і буде видалена без залишку клею на поверхні.

Ціна на скотч малярний формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити малярний скотч оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

malarnii

Купити малярний скотч

Щоб купити малярний скотч або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Информационное сообщение. Нажмите редактирование чтобы изменить этот текст.