Скотч пакувальний – полімерна клейка стрічка, яка широко застосовується, як у різних сферах виробництва, так і в побуті. З її допомогою запечатують коробки з гофрокартону та інші види пакувальної продукції. Області застосування пакувального скотчу: харчова промисловість, меблеві фабрики, паперова промисловість, виробництво миючих синтетичних засобів і багато інших виробничих сфер.

Структура скотчу пакувального складається з поліпропіленової плівки (БОПП) і нанесеного на неї клейового складу. Основа скотчу може бути прозорою або кольоровою, що дозволяє споживачу підібрати відповідний для його потреб колір.

ПП «ГРАНД ПАК УКРАЇНА» пропонує Вам широкий асортимент якісного пакувального скотчу, і допоможе підібрати скотч, який оптимально підійде саме для Вашого виробництва.

Головною відмінною характеристикою скотчу, що впливає на сферу його застосування, є адгезія (липкість), яка залежить від ряду факторів: вид клейового складу, товщина клейового шару, умови застосування.

Ми виробляємо скотч для задоволення потреби будь-якого споживача.

По клейовому складу скотч поділяється на:

  • липку стрічку з клейовим складом «Акриловий» (на водній основі);
  • липку стрічку з клейовим складом «Hot Melt” (на основі штучного каучуку);
  • липку стрічку з клейовим складом «Solvent” (на основі натурального каучуку).

Ціна на скотч пакувальний формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити скотч пакувальний оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

skotch_upakov

Купити скотч пакувальний

Щоб купити пакувальний скотч  або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14