Канцелярський скотч є незамінним атрибутом будь-якого ділового офісу.

Канцелярський скотч – являє собою поліпропіленову стрічку, одна із сторін якої, покрита клейовим шаром. Для основи канцелярського скотчу використовується спеціальний двухосновний поліпропілен з високими світлопропускаючими здібностями, завдяки чому канцелярський скотч відрізняється підвищеною прозорістю і абсолютно не помітний на поверхні паперу та інших матеріалів. Крім цього варто зауважити, що для виробництва канцелярського скотчу використовується поліпропілен високої якості і спеціальний клейовий склад на водній основі, завдяки цьому канцелярський скотч не втрачає своєї прозорості, не жовтіє з часом і зберігає свої клеючі якості тривалий час.

Використовується канцелярський скотч на різних виробництвах, в офісах і школах, в побуті. Канцелярська стрічка прекрасно підходить для декоративних цілей, таких як упаковка подарунків, сувенірів, квітів, фіксування плакатів і постерів, подклеіванія книг і журналів, коли крім міцності, важливий також естетичний вигляд. З його допомогою можна склеювати пошкоджені документи, грошові купюри, плакати.

Товщина канцелярського скотчу, як правило, не перевищує 40мкм, але не дивлячись на це, канцелярський скотч має досить високу міцність, що дозволяє використовувати його для склеювання дрібних коробок, картону, запечатування конвертів, не важких вантажів, кріплення етикеток.

Для задоволення різних запитів і потреб споживача, канцелярський скотч проводиться в різних колірних гамах.

Канцелярський скотч, може використовуватися, як вручну, так і за допомогою зручних у застосуванні диспенсерів.

Ширина, мм

12, 18, 24

Довжина, у

10, 20, 30

Товщина, мкм

40

40

Ціна на скотч канцелярський формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити канцелярський скотч оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

kancelarskii

Купити скотч канцелярський

Щоб купити канцелярський скотч або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14