Технологія стретч-худ (stretch hood) є досить-таки новим напрямком у палетуванні вантажів. Упаковка стетч-худ являє собою еластичний рукав, який щільно обтягує встановлений на паллету вантаж.

Рукав, за допомогою обладнання, натягується на товар і фіксується під піддоном, і за рахунок горизонтального і вертикального тиску товар жорстко фіксується на піддоні. Стретч-худ плівка забезпечує герметичність упаковки. Прекрасні механічні властивості плівки стрейч-худ дають гарантію збереження вантажу при транспортуванні на будь-яку відстань за рахунок її стійкості до поштовхів і тряски.

Стретч-худ плівка має високу міцність та еластичність. У процесі транспортування вантажів, упакованих за даною технологією, стретч-худ плівка показує прекрасні результати по стійкості до проколу і інших зовнішніх впливів. Завдяки даним характеристикам стретч-худ плівка чудово підходить для упаковки великих і важких вантажів.

Стретч-худ плівка володіє високими оптичними властивостями. Завдяки одношаровій упаковці товар упакований за даною технологією має естетичний вигляд.

Стретч-худ плівка виступає аналогом поліетиленового ковпака. Однак, у порівнянні з ПЕ має ряд переваг. Упаковка в стрейч-худ плівку не вимагає додаткових зусиль і витрат на термоусаджування, оскільки самостійно скорочується і надійно фіксує вантаж на палеті. Крім того, цей вид упаковки набагато економічніше упаковки в ПЕ. Упаковка вантажів за даною технологією допоможе Вам заощадити до 40% витрат у порівнянні з упаковкою в ПЕ і до 10% по відношенню до упаковки в звичайну стрейч плівку.

Стретч-плівка

Товщина, мкм

Максимальна ширина рукава, мм

Колір

Максимальний пре-стретч, %

Машинне використання

50 – 150

1600

Прозорий

200

Ціна на стретч-худ формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити стретч-худ оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

hud

Купити стретч-худ

Щоб купити стретч-худ плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!