Стретч-плівка ПВХ (Клинг-плівка) – виробляється на основі полівінілхлориду. Дуже тонка полімерна плівка, з великим ступенем розтягнення, яка переважно використовується для т.зв. індивідуальної упаковки продуктів харчування, як в харчовій промисловості і на підприємствах громадського харчування, так і в домашніх умовах.

Стретч плівка харчова володіє такими характеристиками як: підвищена міцність, стійкість до високих температур, стійкість до жирів. Особливо важливою характеристикою плівки ПВХ є здатність вибірково пропускати пари і гази, що дуже важливо для упаковки харчових продуктів. Стретч-плівка ПВХ має здатність розтягуватися, не втрачаючи при цьому своєї міцності.

Завдяки своїм характеристикам стретч плівка харчова ПВХ широко використовується в харчовій промисловості і роздрібній торгівлі. Плівка ПВХ ідеально підходить для упаковки таких продуктів як: кондитерські та хлібобулочні вироби, м’ясо, риба, фрукти, овочі і т. д. Здатність плівки пропускати пари і гази дозволяє уникнути утворення бактерій, цвілі та інших мікроорганізмів, що відповідно запобігає псуванню і продовжує термін зберігання продуктів. Продукти упаковані в плівку ПВХ тривалий час зберігають свіжість продукції і естетичний товарний вигляд. Також, стретч-плівка ПВХ може використовуватися для упаковки жирних і гарячих продуктів.

Упаковка з допомогою харчової плівки може проводитись як вручну, так і на автоматичних пакувальних лініях. Процес ручного пакування досить простий, оскільки харчова плівка володіє адгезією, тобто здатністю прилипання шарів плівки один до одного, що дає можливість виробляти упаковку без будь-якої термообробки. Упаковка в ПВХ плівку надає естетичний і привабливий вигляд продукту, забезпечує захист продукту від різних зовнішніх впливів.

Рулон

Товщина, мкм

Ширина, мм

Довжина, м

Стандарт

8 – 10

250 – 450

100-300

Економ

8 – 10

250 – 450

1000 – 1500

Ціна на стретч плівку ПВХ формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити стретч плівку ПВХ оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

pishevaya

Купити харчову плівку ПВХ

Щоб купити стретч ПВХ харчовий або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!