Стрейч плівка для машинного пакування. Для виробництва стрейч плівки для машинного намотування використовується ЛПЕНЩ з сомономером гексену і октену.

Машинна стрейч плівка використовується для групової упаковки вантажів на палетах за допомогою автоматичних палетообмотувачів.

Машинна стрейч плівка, як правило, виготовляється в ролах вагою 15-20кг. Вага рулонів визначається технічними вимогами палетообмотувачів. Рекомендується встановлювати на паллетайзер ролики з максимально допустимою вагою, це скоротить кількість замін ролів оператором обладнання, і підвищить продуктивність.

Важливою характеристикою машинної стрейч плівки є її гарантована здатність до попереднього розтягування (пре-стретч). Чим вище гарантований пре-стретч плівки, тим вище її характеристики, її здатність до відновлення форми і тим менше витрата плівки. Ми виробляємо машинну стрейч плівку з гарантованим розтягом від 180 до 300%. Підвищення ступеня гарантованої здатності плівки до попереднього розтягування підвищує її собівартість, тому ціна стрейч плівки з максимально високим пре-стретчем вище звичайної. Разом з тим її застосування забезпечує безперечну економію за рахунок кількості упакованих палет. Купуючи плівку з пре-стреч 300% необхідно переконається в технічній можливості Вашого обладнання витягати плівку до цього рівня.

Плівка виробляється товщиною 12,15,17,20 і 23 мкм. Вибір товщини споживачем здійснюється шляхом визначення достатньої товщини для упаковки конкретної продукції. Перевищувати необхідну товщину економічно не доцільно, оскільки товщина плівки впливає на кількість метрів в рулоні. Тобто, в 1 кг плівки товщиною 12мкм практично в 2 рази більше метрів ніж в 1кг плівки товщиною 23мкм, і відповідно майже в 2 рази більше упакованої продукції. Але й занижувати товщину так само не слід, оскільки більш тонка плівка менш міцна. Важливо визначити яка товщина плівки підійде для упаковки саме Вашого товару, виходячи з специфікації пакуємої продукції, умов зберігання і транспортування.

Стандартна ширина машинної стрейч плівки — 500мм.

Товщина, мкм

Ширина, мм

Довжина, м

Колір

12, 15, 17, 20, 23

500

У відповідності до специфікації замовника

Прозорий, чорний

mashinnaya