Стретч плівка нашого виробництва виготовлена способом плоскощілевої екструзії (цей спосіб ще називають каст-способом).

 Кожен шар плівки складається з різних марок лінійного поліетилену низької щільності (ЛПЕНЩ) і ряду його сополімерів, з яких:

  • 1-й (зовнішній) шар – містить адгезивні добавки (забезпечує клейкість стретч плівки)
  • 2-й і 4-й шари – наповнюються найбільш еластичними сополімерами ЛПЕНЩ (забезпечують здатність до елонгації та збереження вихідної форми)
  • 3-й шар – складається з найбільш міцних і механічно стабільних сополімерів ПЕНЩ (відповідає за характеристики міцності).
  • 5-й шар – включає в себе антиадгезивні і антистатичні добавки (перешкоджає склеюванню і утворенню електричного заряду і в той же час забезпечує здатність прилипати до зовнішньої поверхні 1-го шару).

При виробництві плівки стретч ми також використовуємо процесингові добавки, які підвищують ефективність процесу екструзії і зовнішній вигляд плівки, УФ-стабілізатори, що збільшують термін служби плівки, різні кольорові суперконцентрати для виготовлення пофарбованої плівки і т.д.

Ми виробляємо стретч-плівку для ручного та автоматизованого (машинного) використання.

Стретч-плівка

Толщина, мкм

Ширина, мм

Длина, м

Цвет

Ручне використання

12,15, 17, 20, 23

100,250, 500

100 — 500

За бажанням замовника

Прозорий, чорний, жовтий, синій

Машинне використання

12,15, 17, 20, 23

500

1000-1500

За бажанням замовника

Прозорий, чорний

pervichnfya-plenka

Стретч плівка для ручної упаковки.

Для виробництва стретч плівки для ручної намотки використовується ЛПЕНЩ з бутеновим сомономером.

Стретч плівка ручна використовується, як для індивідуальної упаковки продукції, так і для групового пакування вантажів на палетах.

Ручна упаковка здійснюється безпосередньо складським працівником, що обумовлює виробництво невеликих роликів, для зручності упаковки. Вага рулонів для ручного пакування коливається від 1,5 до 3кг, у відповідності зі специфікацією замовника. Замовник вибирає вагу ролика на свій розсуд, враховуючи сферу використання і зручність застосування.

Гарантована здатність до попереднього розтягування у стретч плівки для ручного палетування, як правило, не перевищує 150%.

Плівка виробляється товщиною 12,15,17,20 і 23 мкм. Вибір товщини споживачем здійснюється шляхом визначення достатньої товщини для упаковки конкретної продукції. Перевищувати необхідну товщину економічно не доцільно, оскільки товщина плівки впливає на кількість метрів в рулоні. Тобто, в 1 кг плівки товщиною 12мкм практично в 2 рази більше метрів ніж в 1кг плівки товщиною 23мкм, і відповідно майже в 2 рази більше упакованої продукції. Але й занижувати товщину так само не слід, оскільки більш тонка плівка менш міцна. Важливо визначити, яка товщина плівки підійде саме для упаковки Вашого товару, виходячи з специфікації упаковуваної продукції, умов зберігання і транспортування.

Спочатку стретч плівка виготовляється шириною – 500мм, однак можлива порізка рулонів на більш вузькі формати.

Стретч-плівка може бути як прозорою, так і з додаванням пігментів чорного, синього, жовтого кольорів.

Плівка стретч не вимагає великих зусиль при упаковці, що робить процес упаковки швидким і легким. Для зручності, при здійсненні ручного пакування, можуть використовуватися спеціальні розмотувальники стрейч-плівки (диспенсери).

Товщина, мкм Ширина,мм Довжина,м Колір
12, 15, 17, 20, 23 100, 250, 500 Відповідно до спеціфікації замовника Прозорий, чорний, синій, жовтий

Стретч плівка машинна

Виробництво стретч плівки для машинного намотування здійснюється на основі ЛПЕНЩ з сомономером гексену і октену.

Машинна стретч плівка використовується для групового пакування вантажів на палетах за допомогою автоматичних палетообмотувачів.

Стретч машинний, як правило, виготовляється в ролах вагою 15-20кг. Вага рулонів визначається технічними вимогами палетообмотувача. Рекомендується встановлювати на паллетайзер ролики з максимально допустимою вагою, це скоротить кількість замін ролів оператором обладнання, і підвищить продуктивність.

Важливою характеристикою машинної стретч плівки є її гарантована здатність до попереднього розтягування (пре-стретч). Чим вище гарантований пре-стретч плівки, тим вище її характеристики, її здатність до відновлення форми і тим менше витрата плівки. Ми виробляємо машинну стретч плівку з гарантованим розтягом від 180 до 300% .Збільшення ступеня гарантованої здатності плівки до попереднього розтягування підвищує її собівартість, тому ціна стретч плівки з максимально високим пре-стретч вище звичайної. Разом з тим, її застосування забезпечує безперечну економію за рахунок кількості упакованих палет. Купуючи плівку з пре-стретчем 300% необхідно переконається в технічній можливості Вашого обладнання витягати плівку до цього рівня.

Плівка виготовляється товщиною 12,15,17,20 і 23 мкм. Вибір товщини споживачем здійснюється шляхом визначення достатньої товщини для упаковки конкретної продукції. Перевищувати необхідну товщину економічно не доцільно, оскільки товщина плівки впливає на кількість метрів в рулоні. Тобто, в 1 кг плівки товщиною 12мкм практично в 2 рази більше метрів ніж в 1кг плівки товщиною 23мкм, і відповідно майже в 2 рази більше упакованої продукції. Але й занижувати товщину, так само не слід, оскільки більш тонка плівка менш міцна. Важливо визначити, яка товщина плівки підійде для упаковки саме Вашого товару, виходячи з специфікації упаковуваної продукції, умов зберігання і транспортування.

Стандартна ширина машинної стретч плівки – 500мм

Товщина, мкм Ширина,мм Довжина,м Колір
12, 15, 17, 20, 23 100, 250, 500 Відповідно до спеціфікації замовника Прозорий, чорний

 

Ціна на стретч плівку первинну формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити первинну стретч плівку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Купити стретч плівку

Щоб купити стретч плівку для машинного чи ручного пакування або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!