Стретч плівка вторинна

Виробництво:

На сьогоднішній день, на ринку значно зросла вартість витратних пакувальних матеріалів. У зв’язку з цим ми вважаємо за доцільне проводити повторну переробку стрейч плівок. Ми вивели новий бюджетний сорт стретч плівки, шляхом комбінації первинної та вторинної гранули. Вторинна гранула змішується з первинним полімером в низькій пропорції: 15-25% вторинної на 75-85% первинної. Таким чином, ми домоглися значного здешевлення собівартості продукції при цьому зберігши її якісні характеристики.

За своїми характеристиками стретч плівка з додаванням вторинної гранули практично не поступається плівці з первинної гранули. Вторинка володіє високим опором на розрив і міцністю. Гарантоване розтягнення даного виду стретч плівки 180-200%. Також, плівка не втрачає своєї основної характеристики – це здатність скорочуватися після подовження, чим щільно фіксує упакований вантаж на палеті. Єдиною відмінністю стрейч плівки з додаванням вторинної сировини, це легкий сталевий відтінок при змотаному рулоні. У розвороті плівка володіє абсолютною прозорістю.

Ми виробляємо вторинну стретч плівку товщиною 17, 20 і 23мкм і шириною 500мм. Довжина і вага рулону за бажанням клієнта. Дана плівка призначена як для ручного так і для машинного пакування.

Стретч плівку вторинку  Ви можете купити на 15-25% дешевше плівки з первинної гранули. Таким чином, Ви зможете істотно знизити Ваш бюджет на складські витрати при цьому Ваша продукція, як і раніше буде надійно захищена від різних зовнішніх впливів і механічних пошкоджень, а також міцно зафіксована на піддоні.

Вторинна стретч плівка ідеально підійде Вам для групового пакування продукції при зберіганні та транспортуванні. Однак, для індивідуальної упаковки товару, коли Важлива естетичність упакованої продукції, рекомендується використовувати первинну стрейч плівку, так як вона володіє більш високими оптичними властивостями і естетичним виглядом.

Стретч-плівка

Товщина, мкм

Ширина, мм

Довжина, м

Колір

ручне використання

17, 20, 23

500

100 — 500

За бажанням замовника

Прозорий, чорний

машинне використання

17, 20, 23

500

1000-1500

За бажанням замовника

Прозорий, чорний

Ціна на стретч плівку вторинну формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити вторинну стретч плівку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Стрейч пленка

Вторинна стретч плівка від виробника

Щоб купити вторинну стретч плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!