На сьогоднішній день, все більшої популярності набуває стретч плівка з металоценом. Враховуючи нові світові тенденції на ринку пакувальних плівок на нашому виробництві відкрито новий напрямок виробництва стрейч плівок. Останні досягнення в полімеризації і каталізі привели до можливості отримувати велику кількість нових полімерів, що мають поліпшені фізичні і хімічні властивості. Металоценова стретч плівка виробляється з лінійного поліетилену низької щільності одержуваного на металлоценовий каталізаторах.

Стретч виготовлений з ЛПЕНЩ на основі металлоценових каталізаторів істотно перевершує за своїми властивостями плівку вироблену на основі звичайного ЛПЕНЩ. Зокрема, він має більш високу стійкість до проколу і міцність на розтяг. Крім того, металоценова плівка відрізняється високою газопроникністю по відношенню до кисню і двоокису вуглецю. Так само, важливою перевагою стрейч плівки з металлоценом, є стійкість до низьких температур, що дозволяє використовувати її для продукції, що потребує заморожування. При цьому плівка не втрачає своїх міцнісних та адгезивних характеристик.

Також, не можна не сказати про таку актуальну особливість металоценової плівки, як її економічність. Завдяки металоцену плівка володіє підвищеною міцністю, що дозволяє знизити її товщину. М-ц плівка виробляється товщиною 10,12,15мкм. При цьому м-ц плівка 10мкм аналогічна за своїми характеристиками міцності звичайній плівки товщиною 17мкм. В результаті зниження товщини плівки збільшується її погонаж на 1 кг ваги. А це означає, що 1 кг металоценової плівки 10мкм можна упакувати на 60% більше палет, ніж 1кг звичайної плівки 17мкм.

Металоценова плівка виробляється в рулонах, як для ручного так і для машинного пакування.

Стретч-плівка

Товщина, мкм

Ширина, мм

Довжина, м

Колір

Ручне використання

10,12,15,

500

100 — 500

За бажанням замовника

Прозорий

Машинне використання

10,12,15

500

1000-1500

За бажанням замовника

Прозорий

Полипропиленовая пленка БОПП

Купити стретч плівку з металоценом

Щоб купити металоценову стретч плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!