Стретч плівка – це п’ятишарова технічна плівка, призначена для пакування вантажів на палетах.

Стретч плівка – це унікальний пакувальний матеріал, який має властивість розтягуватися, досягаючи подовження від 150% до 300%, і згодом повертатися у свій первісний стан, забезпечуючи надійну фіксацію вантажу на піддоні. Також, важливою характеристикою стрейч-плівки, є наявність адгезії. Стрейч плівка здатна прилипати до своєї протилежної сторони, при цьому не прилипаючи до товару.

Стретч-плівка – один з найбільш міцних пакувальних матеріалів. Вона має високу стійкість до проколу, роздирання та удару.

Призначення стретч плівки, це огортання різних вантажів на піддонах, а також одинична упаковка товарів. Використання стретч-плівки значно полегшує роботу складської логістики. Вона забезпечує надійну фіксацію вантажу на палеті, а також захищає продукцію від бруду, пилу та інших зовнішніх впливів.

Стретч-плівка є сучасним пакувальним матеріалом і набуває все більшої популярності серед українських виробників. На сьогоднішній день, цей матеріал використовується практично у всіх сферах промисловості.

Завдяки таким якостям, як простота і зручність використання, невисока ціна, естетичний вигляд упакованої продукції – стретч-плівка займає лідируючі позиції по затребуваності.

Ціна на стретч плівку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити стретч плівку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярнарейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Купити стрейч плівку

Щоб купити стрейч плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!