Металева стрічка – пакувальна стрічка, яка виготовляється з високоякісної сталі. До упаковки сталевою стрічкою прибігають у випадках, коли неможливе застосування полімерних стрічок. Металева стрічка відрізняється своїми характеристиками міцності і застосовується для упаковки важких і особливо важких вантажів.

У деяких випадках, металева стрічка є просто незамінною, як наприклад, при упаковці вантажів вага яких перевищує максимально допустимі навантаження для поліестерової стрічки. Також упаковка сталевою стрічкою – оптимальний варіант для упаковки вантажів з високою температурою. Ця стрічка має високу стійкість до рублячих впливів гострими предметами і тому ідеально підходить для упаковки вантажів з гострими краями.

Стічка металева пакувальна – є самим міцним і надійним матеріалом і застосовується в таких сферах як деревообробна, металургійна, скляна промисловість, виробництво будматеріалів. Ця стрічка прекрасно підходить для упаковки труб, арматури, дошки, металевих виробів, будівельних матеріалів та інших великовагових вантажів.

Лента металлическая (Украина)

Незважаючи на всі вищевикладені переваги, металевій стрічці притаманні і деякі недоліки. Під час транспортування, при трясці, стрічка піддається розтягуванню в результаті чого фіксація вантажу може ослабнути. Незважаючи на високу стійкість сталевої стрічки до рублячих впливів, вона володіє відносно невисокою стійкістю до ударної сили, в результаті сильного удару стрічка може порватися. Великим недоліком металевої стрічки є схильність до корозії під впливом вологи, це може призвести до того, що на товарі залишаться сліди і буде зіпсований його товарний вигляд. При розпакуванні стрічки не виключені випадки травмування.

Стрічка металева українського виробництва, ГОСТ 3560 – 73 і ГОСТ 19851 – 74.

Сталева холоднокатана стрічка виробляється з низьковуглецевої високоякісної сталі марки 08 КП / ПС. Поверхня стрічки чорна, промаслена без антикорозійного покриття. Станом матеріалу дана стрічка підрозділяється на види: М – м’яка, ПН – напівнагартована і Н – нагартована.

Головний недолік цієї стрічки, це схильність корозійних процесів під впливом вологи. Цей фактор може призвести до псування товару або втрати його товарного вигляду. Тому при необхідності тривалого зберігання вантажу упакованого металевою стрічкою без антикорозійного покриття необхідно уникати підвищеної вологості в місцях зберігання.

Незважаючи на те, що за якісними характеристиками вітчизняна стрічка дещо поступається стрічці імпортного виробництва, тим не менш, вітчизняна стрічка досить затребувана на ринку України. Цьому сприяє низька ціна і висока міцність стрічки.

Стрічка металева характеристики

Ширина, мм

Товщина,мм

Розривна нагрузка, кгс

Зусилля на розрив, Н

К-ть метрів в 1 тонні

15

0,5

202

1980

16933

20

0,3

180

1765

21166

20

0,5

270

2647

12700

20

0,8

440

4314

8100

30

0,8

650

6374

5400

30

1,0

800

7845

4300

30

1,2

960

9414

3583

Способи з’єднання металевої стрічки.

Кінці металевої стрічки з’єднуються за допомогою металевих скоб, а також безгільзовим способом – методом просічки. Для скріплення стрічки використовується ручне механічне, пневматичне або автоматичне обладнання.

Ціна на металеву стрічку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити стрічку металеву пакувальну оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Купити металеву стрічку

Щоб купити стрічку пакувальну металеву або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14