Стрічка поліестерова (ПЕТ стрічка, стрічка лавсанова) – найбільш популярний, на сьогоднішній день, вид стрічок. Затребуваність і популярність цієї стрічки неухильно зростає. Завдяки своїм якісним характеристикам ПЕТ стрічка є вдалим аналогом сталевої стрічки і перевершує її по цілому ряду показників.

На відміну від поліпропіленової стрічки, ПЕТ стрічка має вищі характеристики міцності і призначена для обв’язки вантажів середньої тяжкості, великогабаритних і важких вантажів. Ця стрічка ефективно використовується в найважчих видах промисловості, таких як деревообробка, металопрокат, будівельна промисловість. Характеристики міцності поліестерової стрічки порівнянні з характеристиками сталевої стрічки, залежно від формату вона здатна витримувати навантаження на розрив до 1000 кг. У той же час, поліестер має низку переваг перед металевою стрічкою: еластичність, економічність, стійкість до ударних навантажень і хімічного впливу.

ПЕТ стрічка володіє еластичною розтяжимістю і поворотною пам’яттю, чого немає у сталевої стрічки. Завдяки цим показникам поліестерова стрічка забезпечує надійну фіксацію вантажу, що має властивість зменшуватися, всихатись або усаджуватись. При натягненні стрічка володіє відносним пружним подовженням до 14%, якщо обсяг вантажу зменшується це компенсується стрічкою за рахунок її здатності до зворотної деформації.

Лента полиэстеровая

Бандажна стрічка має властивість поглинання удару: завдяки своїй міцності і еластичності, ця стрічка здатна поглинати ударну силу під час транспортування або проведення навантажувальних і розвантажувальних робіт, що робить цю стрічку ефективною при перевезенні в складних умовах.

Стрічка ПЕТ, на відміну від сталевої, не залишає слідів на вантажі і не пошкоджує кромки виробів, зберігаючи його товарний вигляд.

Величезною перевагою цієї стрічки, у зіставленні зі сталевою, є простота і зручність використання. ПЕТ стрічка легка і еластична, не пружинить і не має гострих країв, що робить процес упаковки простим і безпечним.

Поліестерова стрічка має високу морозостійкість і термостійкість. Діапазон температури використання від – 45 С до + 90 С, що дозволяє використовувати стрічку в будь-яку пору року без будь-яких ускладнень. Також, термостійкість і еластичність стрічки дозволяє сушити пиломатеріали в сушильних камерах без подальшого перепакування. Поліестерова стрічка має високу стійкість до термоокислювального старіння і вицвітання, нечутлива до впливу хімікатів і ультрафіолетових променів.

Крім всіх перерахованих переваг, поліестерова стрічка є ще й дешевшим пакувальним матеріалом, ніж стрічка сталева.

Поліестерова стрічка характеристики

Ширина,мм

Товщина,мм

Розривне навантаження, кг

9,2

0,6

225

12,0

0,6

333

12,0

0,8

430

15,0

0,6

416

15,0

0,7

485

15,5

0,6

429

15,5

0,7

437

15,5

0,8

460

15,5

0,76

474

16,0

0,8

514

16,0

0,9

578

16,0

1,0

642

19,0

0,9

686

19,0

1,0

762

Способи з’єднання кінців поліестерової стрічки:

  • З’єднання за допомогою скоби металевої.

Це найбільш економічний варіант за рахунок невисокої ціни витратного матеріалу. Цей спосіб скріплення передбачає фіксацію кінців стрічки металевою скобою за допомогою використання спеціального ручного обладнання для затиску скоби (комбінований пристрій для скріплення ПЕТ стрічки або кліщі);

  • З’єднання за допомогою дротяної скоби (пряжки).

При використанні цього способу кінці стрічки пропускаються через дротяну скобу, потім стрічка натягується спеціальним натягувачем для стрічок.

  •  З’єднання за допомогою термічного зварювання.

При цьому способі кінці стрічки зпаюються за допомогою спеціалізованого обладнання, при цьому створюючи надійне з’єднання. На сьогоднішній день, цей вид скріплення набуває все більшої популярності, оскільки він значно полегшує і прискорює процес упаковки, а також виключає витрати на видатковий матеріал.

Ціна на поліестерову стрічку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити стрічку ПЕТ оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Поліестерова стрічка – купити у виробника

Щоб купити поліестерову стрічку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14