Поліпропіленова стрічка (стреппинг стрічка) – це полімерна пакувальна стрічка, яка використовується для обв’язки вантажів при зберіганні і транспортуванні. Цей вид стрічок є зручним, простим у застосуванні і недорогим пакувальним матеріалом.

Поліпропіленова стрічка є незамінною в тих випадках, коли продукцію необхідно штабелювати, укласти в декілька рядів або пачок, зафіксувати вантаж і рівномірно розподілити навантаження на піддоні.

Стрічка  пакувальна поліпропіленова використовується для обв’язки вантажів невеликої та середньої тяжкості і має стійкість до розриву при навантаженнях до 400 кг.

Ступінь стійкості до розривних навантажень залежить від формату стрічки.

Виробництво поліпропіленової стрічки

Ми виробляємо стрічки шириною від 5 до 19мм і товщиною від 0,35 до 1,0 мм.

Стрічка ПП виготовляється з первинної чи вторинної сировини, що зумовлює ступінь можливого навантаження на стрічку, сферу застосування і відповідно вартість стрічки.

Поліпропіленова стрічка має властивість розтягуватися без зміни ширини. Максимальний розтяг – не більше 25%.

Полімерна стрічка широко застосовується в поліграфії, харчовій, паперовій, деревообробній та інших сферах промисловості. Цю стрічку активно використовують для обв’язування, стягування, упаковки і кріплення вантажів будь-яких розмірів і ваги: коробок, будівельних матеріалів, труб, профілів, різноманітних виробів з дерева, цегли, керамічної і тротуарної плитки, побутової техніки та багатьох інших товарів.

Лента полипропиленовая

Стрічка поліпропіленова характеристики

Ширина, мм

Товщина, мм

Довжина в бухті, км

Розривне навантаження, кг

5

0,5

7,0

55

6

0,5

6,0

69

9

0,55

4,0

104

12

0,6

2,5

151

12

0,8

2,2

202

16

0,6

1,8

202

16

0,8

1,5

269

16

1,0

1,3

336

19

0,8

1,0

359

19

1,0

1,0

399

Способи з’єднання кінців поліпропіленової стрічки:

  • З’єднання за допомогою скоби металевої.

Це найбільш економічний варіант за рахунок невисокої ціни витратного матеріалу. Цей спосіб скріплення передбачає фіксацію кінців стрічки металевою скобою за допомогою використання спеціального ручного обладнання для затиску скоби (комбінований пристрій для скріплення ПП стрічки або кліщі);

  •  З’єднання за допомогою дротяної скоби (пряжки).

При використанні цього способу кінці стрічки пропускаються через дротяну скобу, потім стрічка натягується спеціальним натягувачем для стрічок.

Це спосіб скріплення особливо раціонально використовувати при упаковці вантажів, які мають властивість сідати, що дозволяє підтягувати стрічку в процесі транспортування.

  •  З’єднання за допомогою термічного зварювання.

При цьому способі кінці стрічки спаюються за допомогою спеціалізованого обладнання, при цьому створюючи надійне з’єднання. На сьогоднішній день, цей вид скріплення набуває все більшої популярності, оскільки він значно полегшує і прискорює процес упаковки, а також виключає витрати на видатковий матеріал.

Ціна поліпропіленової стрічки формується залежно від формату.

Ціна на стрічку поліпропіленову формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити пакувальну поліпропіленову стрічку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Стрічка поліпропіленова – купити у виробника

Щоб купити поліпропіленову стрічку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14