Термозбіжна плівка ПВХ – це високоякісний пакувальний матеріал. Термозбіжна плівка ПВХ виготовляється на основі двухоснооріентованого полівінілхлориду. Дана плівка призначається для одиничної і групової упаковки харчових і не харчових продуктів.

Плівка ПВХ володіє низькою температурою усадки і зварювання, відмінними механічними і оптичними властивостями. Основна перевага плівки ТУ ПВХ, це здатність збігатися при температурі від 80 С. Низька температура усадки дозволяє швидко упакувати товари чутливі до високих температур (кондитерські вироби, що містять масляні креми або покриті шоколадною глазур’ю, сувенірну продукцію, пластикові вироби і т.д.).

Упаковка в термозбіжну ПВХ плівку проводиться на термозбіжних машинах камерного або тунельного типу, а також на автоматичних пакувальних лініях. Цей вид плівки може використовуватися для упаковки як харчових так і не харчових продуктів. При одиничній упаковці плівка щільно облягає продукцію повторюючи її форму. Для групової упаковки, товар попередньо групується, для цього можуть використовуватися коробки або підкладки.

Товар упакований в ПВХ плівку захищений від різних зовнішніх впливів, таких як забруднення, волога, висихання і т.д. Завдяки відмінним оптичними властивостями, товар набуває привабливого товарного вигляду і покупець може розглянути придбану продукцію.

Використання термозбіжної ПВХ плівки найбільш широко поширене в харчовій промисловості. В ТУ ПВХ пакують: хлібобулочні та кондитерські вироби, м’ясні вироби і напівфабрикати, рибу, птицю, овочі та багато інших товарів. Крім того, термозбіжну ПВХ плівку використовують у різних не харчових сферах промисловості. Наприклад, для упаковки поліграфічної продукції (книг, журналів, зошитів, блокнотів), іграшок, CD дисків, інструментів, постільної білизни, косметики, парфумерії і т.д.

Термозбіжна ПВХ плівка має високу міцність і пластичність, відмінну прозорість і блиск. Упакувавши Вашу продукцію в термозбіжну ПВХ плівку Ви отримаєте надійний захист товару від різних зовнішніх впливів і естетичний товарний вигляд продукції.

Матеріал

Полівінілхлорид

Колір

Фіолетовий, шампань

Товщина, мкм

15, 18, 20, 25, 30, 35, 40

Ширина полурукава, мм

150 – 750

Ширина полотна, мм

До 1000

Довжина, м

300-750

Усадка, %

10 – 35

Температура усадки, С

80 – 120

Плотність, г/см3

1,295 – 1,350

Прочність при розтягненні, МПа2

52

Відносне розтягнення при розриві,%

117

Ціна на термозбіжну ПВХ плівку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити термозбіжну ПВХ плівку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

pvh-tu

Купити термозбіжну ПВХ плівку

Щоб купити плівку термозбіжну ПВХ або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14

Найкраща ціна!