Термозбіжними називаються полімерні плівки, здатні скорочуватися під впливом температури, яка перевищує поріг температури необхідної для розм’якшення полімеру.

Виробництво плівки

Технологія виробництва термозбіжних плівок полягає в плавленні полімеру до високоеластичного стану. У подальшому полімерний матеріал розтягується і охолоджується. У процесі розтягування виникає молекулярна спрямованість ланцюгів полімеру. При охолодженні процес фіксується і кристалізується, в молекулярній структурі виникає напруга. При наступному нагріванні плівки спрацьовує «пам’ять полімеру», і плівка прагне повернутися у свій первісний стан.

Термозбіжна плівка виробляється з багатьох видів термопластів. Зокрема, це поліетилен низької і високої щільності, полівінілхлорид, поліпропілен, сополімери етилену з вінілацетату, вінілхлорид та інші.

Виходячи з потреби Вашого виробництва у нас Ви можете придбати термозбіжну плівку різного призначення для будь якої сфери застосування. Для вибору плівки, на нашому сайті Ви зможете більш детально ознайомитись з технічними характеристиками плівок.

Ми виробляємо термозбіжні плівки для харчової і не харчової промисловості. А також ми імпортуємо ТУ плівки відомих торгових марок.

Ціна на термозбіжну плівку формується залежно від технічних характеристик, а також, формату та обсягу виробництва.

У нас Ви можете купити термозбіжну плівку оптом і в роздріб.

Виконуємо доставку в усі регіони України.

Напрямки по яких проводиться регулярна рейсова поставка:

Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Полтава, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк.

Також, здійснюємо доставку будь-якою зручною клієнту транспортною компанією.

Термозбіжна плівка – купити у виробника

Щоб купити термозбіжну плівку або отримати консультацію наших спеціалістів зателефонуйте нам чи напишіть в форму зворотньго зв’язку:

(044) 390 45 05

(067)553 99 09

(066) 400 88 14